Fotbalistky Sokol Uhlířské Janovice
 
Po 7.podzimu celkově 6.místo:FK Uhlířské Janovice
Lepší jaro, horší podzim, trápení se v koncovce, zranění hráček:
(12. 6. 2011)

Duelem ve Všestudech na konci května uzavřely uhlířky třetiligovou sezónu 2010/2011 ve skupině „B“. Po podzimu držely průběžné 4.místo s těsnou ztrátou na stříbrný stupínek, ovšem až 7. jaro je posunulo na konečné 6.místo při zisku 25 bodů a skóre 23:33. Zranění, trápení se v koncovce na straně jedné a vyrovnaný zápas s lídrem z Dolních Měcholup, který neztratil ani jediný bod, to už jsou jen jarní vzpomínky.

Již úvodní domácí porážka s Poděbradama 0:2 jakoby naznačovala, že na rozdíl od podzimu nebude v odvetách platit „ můj dům – můj hrad „. Z 5-i utkání vytěžily uhlířky jen 4 body na 1 vítězství ( Mnichovo Hradiště 2:0 ) a 1 remízu ( Vonoklasy 1:1 ). Krom Poděbrad nestačily na již výše zmiňové Dolní Měcholupy ( 0:1 ) a také poprvé v historii na hráčky Kutné Hory ( 2:5 ). Tak trochu čekané body ze zápasů s Poděbradama a Vonoklasama v konečné tabulce chyběly.

Více bodů si uhlířky přivezly od soupeřek. Z celkem 4 venkovních utkání dokázaly plně bodovat v Mělníku ( 2:1 ) a Jestřabí Lhotě ( 2:0 ), naopak bez bodu a bez vstřeleného gólu se vracely z Dubice ( 0:2 ) a Všestud ( 0:4 ). Padesátiprocentní úspěšností tak potvrdily papírové předpoklady, i když se vítězství nerodila lehce.

Do 9-i jarních utkání nastoupilo celkem 16 hráček. Maximální počet 810 minut na hrací ploše strávily M.Bílková, M.Syrovátková, K.Veselá a V.Němcová. Prvně 3 jmenované tak aspirují na titul „ železná žena „, neb stejný počet min pobyly na zelené ploše i na podzim.. Další hráčky a odehrané minuty – H.Černá 765 min, R.Melcherová 720 min, M.Makalová 647 min, K.Baranovičová 585 min, P.Hromádková 540 min, L.Prnková 485 min, N.Vinická 470 min, L.Vondráčková 454 min, M.Beranová 374 min, N.Koudelková 330 min, po podzimu zraněná Z.Vedralová 205 min, P.Jelínková 5 min.

Podobně jako na podzim tak i při odvetách v druhé polovině sezóny uhlířkám „ kryla záda „ K.Veselá. V 9-i jarních utkáních si připsala do statistik 2x vychytanou nulu ( doma s Mn.Hraditěm a v Jestřabí Lhotě ), naopak zápasy doma s Kutnou Horou a ve Všestudech ji statistiky pokazily ( 5, respektivě 4 inkasované góly ). Suma sumárum jarní průměr 1,77 obdrženého gólu na utkání.

Kořením fotbalu jsou vstřelené góly a z tohoto pohledu se uhlířkám tolik nedařilo. V 9-i jarních zápasech nedokázaly 4 rozvlnit soupeřovu síť ( doma s Poděbradama a s Dolníma Měcholupama, dále v Dubici a ve Všestudech ), 1x vsítily 1 gól, 4x 2 góly. Jak již bývá zvykem, korunu střelkyně sezóny si na hlavu pomyslně nasadila M.Bílková za 5 přesných zásahů. Stříbrnou pozici si za 2 góly vystřílela Z.Vedralová, po jednom přesném zásahu přidaly H.Černá a R.Melcherová.

Krátký rozhovor poskytla Maruška Bílková

1.Po podzimní části 3.ligy průběžné 4.místo s jednobodovu ztrátou na 2.místo, na jaře však " pád " na 6.příčku. V hodnocení jarní části dokonce až na 7.místě. Dle Tebe příčina neudržení podzimních pozic ?

To je jednoduché, prostě se nám druhou půlku sezony nedařilo, to se ve fotbale stává, každá sezona je jiná, každý zápas začíná od nuly, navíc nás potkalo spoustu nepříjemností, které to poznamenalo ( zranění, malá hráčská základna...),ale na to se nelze vymlouvat. Příčinu hledám samozřejmě i u sebe, tuhle sezony si za rámeček nedáme, ale budeme se snažit to příští sezonu napravit.

2. Spolu s M.Syrovátkovou a K.Veselou patříš mezi 3 hráčky, které v celé sezóně nechyběly ani minutu na hrací ploše.Celkem se v průběhu sezóny v dresu uhlířek objevilo celkem 18 hráček. Je hráčská základna dostatečná ?

Samozřejmě, že momentálně není dostatečná, leckdy jsem musela povolat holky, které aktivně již fotbal nehrají, aby nás doplnily, z důvodů zranění a absencí holek, byla několikrát sestava provizorní.

3. Zatímco na podzim byla bilance ze 4 domácích zápasů 3 - 1 - 0, na jaře v 5 zápasech 1 - 1 - 3. Naproti tomu při zápasech na hřišti soupeřek na podzim 1 - 2 - 2 , na jaře při 4 zápasech 2 - 0 - 2. Čím to, že " doma " se již tak nedařilo ?

Možná je to vzduchem v Janovicích? Teď vážně, oproti minulé sezoně se otočilo pořadí a je to možná tím, že jsme doma hostily těžší celky. Je jedno jestli vítězství přivezeme z venku nebo vyhrajeme doma, hlavně, že vyhrajeme. Určitě je nám líto,že jsme letos domácím fanouškům nenabídly více vítězným okamžiků. My jsme věděly, že to bude těžká sezona. Mne se letos nakupilo spoustu jiných aktivit, jak pracovních, tak školních a nemohla jsem se fotbalu plně věnovat, absence treninků byla hodně znát a tým nebyl v takové pohodě, jako minulou sezonu. Zranění v průběhu sezony nám to celé ještě zkomplikovaly, a proto jsme se celou sezonu trápily. I když se tam daly najít i světlé chvilky, třeba vyrovnaný zápas s Dolníma Měcholupama.

4. Jak na podzim, tak na jaře mají uhlířky nepříznivé skóre, na podzim -3, na jaře dokonce - 7. Kde hledat příčinu - ve špatné hře " dozadu " nebo ve špatné koncovce ?

Když se jedná o skóre, tak těžko asi za to může obrana. Ledaže by se celá vzbouřila a vrhla se do útoku dávat goly… Je jasné, že za to může hra dopředu, máme problémy s přechodem do útoku, hlavně přes střední část zálohy a hlavně vůbec nevyužíváme krajní zálohy.

5. Ještě ke koncovce - z celkových 23 jsi 11 gólů dala Ty, následují 3-í golové Z.Vedralová a R.Melcherová Nechybí uhlířkám další výraznější střelkyně ?

Určitě chybí to, aby se do koncovky zapojilo více hráček. Není to ale o individuální hře jednotlivce, který vezme na polovině balón a všechny obejde a dá gól a ostatní budou koukat s rukama v bok. Pokud bude fungovat celý tým od brankářky až po útok, je jedno kdo bude stát na konci toho všeho a střílet goly, bude to vždy zásluha celého týmu. Netrápí nás to, že máme 20 šancí za zápas a nikdo se nemůže trefit. Trápí nás ty šance si vytvářet a dostávat se do pozic, kterým se řiká finální.

6. Součástí mistr.sezóny bylo i tzv. derby utkání s Kutnou Horou Hlavně to jarní epostrádalo napětí, diváckou kulisu, emoce. Z pohledu uhlířek však skončilo porážkou 2:5 S odstupem času - dá se říct, co způsobilo fakt, že Kutná Hora si připsala první skalp uhlířek ?

Už se nechci moc vracet k tomuto utkání. Kutná Hora byla lepší , nastřílela 5 branek a to rozhodlo. Za jakých okolností a co tomu předcházelo, nebudu komentovat, fotbal se hraje na hřišti a tam se rozhodlo. Chtěly jsme se o to vítězství porvat stejně jako soupeř, akorát se někdy stanou určité okolnosti, které se nepřihodí jen tak náhodou a to vám potom ten zážitek ze hry trochu pokazí a vy už se nemůžete potom soustředit na fotbal. Ale i to k derby patří, doufám,že si to diváci užili. Jednou se to muselo prolomit a další střetnutí bude opět otevřené pro obě strany. I když jestli budeme zajíždět do KH je výsledek vždy nejistý …

7. Z pohledu budoucnosti se očekává další derby utkání, mezi přihlášenými celky na následný ročník by mohl být i celek z Čáslavi. Neočekáváš "tlak" na hráčky na možnost změnu působiště ?

Očekávám a tlaky se již dostavily. To je normální, každý se snaží do svého týmu ukořistit každou volnou hráčku. záleží na slušném a rovném jednání, kterého mezi přetahováním hráček bývá málo!

8. V průběhu sezóny čelily uhlířky několika zraněním - např.Z.Vedralová, M.Makalová, N.Koudelková. Bylo i toto důvodem jarních výsledků ?

Tak samozřejmě, výše jmenované patří k oporám uhlířek a k hlavním stavebním kamenům kádru. Nahradit jejich absenci na hřišti, to byl náš hlavní problém celou sezonu.

9. Jsou pravdivé fámy " o konci uhlířek " ? Pokud tomu tak není, plány na léto a cíle na sezónu 2011/2012 ?

Věřím, že spoustu lidí by to uvítalo, ale bohužel. FK Uhlířské Janovice ženy budou pokračovat i v dalším ročníků. Příprava bude klasická, soustředění, tréninky, přátelská utkání a cíl na další sezonu vrátit se na ty přední příčky tabulky a bojovat o umístění do první trojky, kam Uhlířské Janovice určitě patří.

Poznámka – Potvrzením na odpověď na otázku č.9 je fakt, že již proběhl losovací aktiv na sezónu 2011/2012. Uhlířky byly opět zařazeny do skupiny „B“, kde jim soupeřkami budou celky SK Viktorie Všestudy, Čechie Tuklaty ( nováček ), Bohemia Poděbrady, Mnichovo Hradiště, TJ Meteor Hradištko I ( sestupující z 2.ligy ), FC Mělník, Sparta ČKD Kutná Hora a.s., TJ Sokol Jestřabí Lhota, FK Čáslav ( nováček ), FK Baumit Jablonec a.s. ( sestupující z 2.ligy )A ještě závěrečné výsledkové shrnutí uhlířek sezóny 2010/2011, ČLŽ, skupina „B“

FK Uhlířské Janovice ženy - Bohemia Poděbrady Podzim 2010 - 1:0 ( 0:0 ), Branka M.Bílková / Jaro 2011 – 0:2 ( 0:1 ) Branky L.Kuchařová p.k., Kl.Čápová, FK Uhlířské Janovice ženy - Sparta Dubice Podzim 2010 – 1:0 ( 0:0 ), Branka Z.Vedralová / Jaro 2011 – 0:2 ( 0:0 ) Branky L.Fantová, L.Růžičková, FK Uhlířské Janovice ženy - Mnichovo Hradiště Podzim 2010 - 1:1 ( 0:0 ), Branky N.Koudelková – V.Staňková / Jaro 2011 – 2:0 ( 0:0 ) Branky M.Bílková p.k., Z.Vedralová, FK Uhlířské Janovice ženy -FC Mělník Podzim 2010 - 3:1 ( 1:1 ), Branky R.Melcherová, M.Bílková p.k., N.Vinická - R.Zeidlerová / Jaro 2011 – 2:1 ( 1:1 ) Branky M.Bílková 2x - M.Šrámková, FK Uhlířské Janovice ženy – Sokol Vonoklasy Podzim 2010 - 2:3 ( 0:0 ),Branky M.Bílková,M.Syrovátková - M.Lodeová 3x ( 1x p.k. ) / Jaro 2011 – 1:1 ( 0:0 ) Branky M.Bílková – Přibylová, hod FK Uhlířské Janovice ženy – Dolní Měcholupy Podzim 2010 0:10 ( 0:4 ), Branky Z.Kozlová 2x, J.Roubalová 2x, L.Tománková 2x, D.Rendlová 2x ( 1x p.k.), V.Vajdáková, V.Maťulková / Jaro 2011 – 0:1 ( 0:0 ) Branky Z.Kozlová, FK Uhlířské Janovice ženy - TJ Sokol Jestřabí Lhota Podzim 2010 4:0 ( 2:0 ), Branky K.Baranovičová 2x,M.Bílková 2x / Jaro 2011 - 2:0 ( 2:0 ), Branky H.Černá, R.Melcherová, FK Uhlířské Janovice ženy - Sparta ČKD Kutná Hora, a.s. Podzim 2010 - 1:1 ( 1:0 ), Branky A.Buchtová – R.Melcherová / Jaro 2011 – 2:5 ( 0:3 ), Branky M.Bílková p.k., Z.Vedralová – M.Karafiátová 2x, M.Dibelková, M.Horálková, Š.Vaníčková, FK Uhlířské Janovice ženy - SK Viktorie Všestudy Podzim 2010 - 1:1 ( 0:0 ), Branky M.Bílková p.k. – M.Lochmannová / Jaro 2011 0:4 ( 0:2 ), Branky Vl.Skúpová 2x, Kl.Chladová, A.Doležalová


[Po roce opět v Sázavě] FK Uhlířské Janovice : Halový turnaj Sázava (8. 1. 2015)
Téměr přesně po roce, konkrétně v sob 10.01.2015, se v Sázavě opět uskuteční halový fotbalový turnaj žen, tentokrát za účasti týmů : Ex Uhlířky, DFC ...
[8 účastníků / 7.místo] Halový turnaj Sázava : FK Uhlířské Janovice (09.01 2014)
Sázava - Již 9. ročník halového fotbalového turnaje žen se uskutečnil v sobotu 4. ledna 2014 ve sportovní hale v Sázavě pod patronací bývalých hráček ...
[3.místo / 5 účastníků] Halový turnaj Sázava : FK Uhlířské Janovice (16. 2. 2013)
V sobotu 16.2.2013 sehrály uhlířky pod hlavičkou FKM Posázaví druhý halový turnaj tohoto roku, a to opět v Sázavě. Při hrací době 1x 13 min a počtu ...
[5.místo / 8 účastníků] Halový turnaj Sázava : FK Uhlířské Janovice (12. 1. 2013)
Sázava – Již 8.ročník halového fotbalového turnaje žen proběhl v sobotu 12.1.2013. Nikoliv však jako všechny předchozí ročníky ve sportovní hale ve ...
[Na jaře se nedařilo, zisk pouze 1 bodu] FK Uhlířské Janovice ženy : FK Uhlířské Janovice (16. 12. 2012)
Před jarními odvetami neměly uhlířky lehkou pozici. Po podzimu jim patřila 8.příčka, ale s pouhými 2 body náskoku před 10.místem, které okupoval ...
[10:1 ( 5:1 )] TJ Meteor Hradištko I : FK Uhlířské Janovice (3. 6. 2012)
Předzápasové informace

Poslední utkání sezóny 2011/2012 odehrají uhlířky na půdě nedalekého Hradištka u Kolína. Utkání může být ...
[2:2 ( 2:1 )] FK Uhlířské Janovice : Mnichovo Hradiště (27. 5. 2012)
Předzápasové info

V závěrečném domácím zápase sezóny 2011/2012 přivítají uhlířky hráčky z Mnichova Hradiště. V podzimním duelu každý ...
[4:0 ( 1:0 )] Bohemia Poděbrady : FK Uhlířské Janovice (20. 5. 2012)
Předzápasové info

Za svými nejbližšími tabulkovými " nadsousedkami " z Poděbrad, mající náskok 3 bodů, míří uhlířky v rámci ...
[0:2 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : Čechie Tuklaty (13. 5. 2012)
Předzápasové info

Asi poslední možnost, kdy se uhlířky mohou zkontaktovat v průběžné tabulce zatím umístěných nad nimi, mají v domácím ...
[5:2 ( 2:1 )] SK Viktorie Všestudy : FK Uhlířské Janovice (5. 5. 2012)
Předzápasové info

Jak dokáží " slepit " uhlířky sestavu k dalšímu třetiligovému zápasu ? Marodku po minulém kole rozšířila ...
[0:4 ( 0:3 )] FK Uhlířské Janovice : FK BAUMIT Jablonec (29. 4. 2012)
Předzápasové info :

V 17.kole hostí uhlířky lídra soutěže, hráčky FK BAUMIT Jablonec. Suverénní třetiligová cesta hostující týmu byla ...
[2:1 ( 2:0 )] FK Čáslav : FK Uhlířské Janovice (22. 4. 2012)
Předzápasové info :

Minulé kole bylo pro oba celky " hráčsky ztrátové " - uhlířkám se zranila jedna z pilířek zadních řad ...
[1:2 ( 1:0 )] FK Uhlířské Janovice : TJ Sokol Jestřabí Lhota (15.04.2012)
Předzápasové info :

Potvrdí slova Marušky vyřčená po zápase v Kutné Hoře ? Pro připomenutí : „ Už je třeba zabojovat, zabodovat, snad ...
[7:1 ( 1:1 )] Sparta Kutná Hora : FK Uhlířské Janovice (7. 4. 2012)
POZOR ZMÉNA - Výkop utkání je v SOBOTU 07.04.2012 od 16:30 hod !!!!!! ( původní termín neděle 08.04.2012 od 10:15 hod )

Předzápasové ...
[volný los] 13.kolo : FK Uhlířské Janovice (31. 3. 2012)
Mistrovské utkání ČLŽ, skupina B, uhlířky volný los

Ve 13.kole nebudou uhlířky bojovat o body v mistrovském zápase, díky lichému počtu ...
[0:1 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : FC Mělník "B" (25. 3. 2012)
Předzápasové info :

Konec zimní přestávky, jarní odvety začínají :-) Podaří se uhlířkám jaro začít lépe než podzim, kdy si nepřivezly ...
[3.místo] Turnaj - Zimní pohár 2012 : FK Uhlířské Janovice (26. 2. 2012)
Praha - První venkovní přípravu na mistrovskou sezónu absolvovaly uhlířky na umělé trávě v areálu ZŠ Jana Wericha v Praze 6, kde se odehrál tzv. ...
[8.místo] Halový turnaj Zruč nad Sázavou : FK Uhlířské Janovice (15. 1. 2012)
Již 7.ročník halového fotbalového turnaje žen se uskutečnil ve sportovní hale ve Zruči nad Sázavou v sob 14.1.2012. Krom pořádajících FK Uhlířské ...
[7.ročník se blíží] Halový turnaj Zruč nad Sázavou : FK Uhlířské Janovice (14.1.2012)
V sob 14.1.2012 se uskuteční 7.ročník halového turnaje ve Zruči nad Sázavou. Podobně jako v minulých letech je potvrzena účast 8 týmů. >> dále
[8.místo] Podzim 2011 : FK Uhlířské Janovice (30.11.2011)
Podzimní část třetiligové sezóny je pro uhlířky již minulostí. Před „ zimním spánkem „ je čas pro milovníky statistik.

Je průběžné ...
[2:9 ( 1:3 )] FK Uhlířské Janovice : TJ Meteor Hradištko (6. 11. 2011)
Předzápasové info

Domácím utkáním s nedalekým Hradištkem uzavřou uhlířky podzimní část sezóny 2011/2012 Jistotou je, že současné 8.místo ...
[2:2 ( 2:0 )] Mnichovo Hradiště : FK Uhlířské Janovice (29. 10. 2011)
Předzápasové info

V posledním utkání podzimu na půdě soupeře zajíždějí uhlířky do Mnichova Hradiště. Zápasy s tímto soupeřem mají své ...
[2:0 ( 2:0 )] FK Uhlířské Janovice : Bohemia Poděbrady (23. 10. 2011)
Předzápasové informace

V předposledním domácím podzimním utkání přivítají uhlířky soupeřky z Poděbrad. Vzhledem k dosavadním výsledkům je ...
[5:2 ( 2:1 )] Čechie Tuklaty : FK Uhlířské Janovice (15. 10. 2011)
Předzápasové info

K premiérovému měření sil uhlířek s Tuklaty dojde v rámci 8.kola ČLŽ. Tuklaty, nastoupivší na svém hřišti, jako nováček ...
[0:4 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : SK Viktorie Všestudy (9. 10. 2011)
Předzápasové info

V 7.kole přivítají uhlířky na svém hřišti hráčky ze Všestud, momentálně okupující 2.místo průběžné tabulky. Podaří se ...
[4:1 ( 1:0 )] FK Baumit Jablonec : FK Uhlířské Janovice (1. 10. 2011)
Předzápasové info

Na půdu dosud suveréního Jablonce zajíždějí uhlířky k dalšímu utkání. Budou to ony, kdo jako první obere lídra tabulky o ...
[0:1 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : FK Čáslav (25. 9. 2011)
Předzápasové info :

Druhé domácí utkání v této sezóně nabídne druhé tzv.derby Tentokrát z Čáslaví, kde mezi tyčemi nastupuje hostující ...
[0:3 ( 0:2 )] TJ Sokol Jestřabí Lhota : FK Uhlířské Janovice (18. 9. 2011)
Předzápasové info

V dalším mistrovském utkání zajíždějí uhlířky do nedaleké Jestřabí Lhoty. Dokáží navázat na " střelecké hody ...
[7:2 ( 4:2 )] FK Uhlířské Janovice : Sparta Kutná Hora, a.s. (11.9.2011)
Předzápasové info :

Derby s Kutnou Horou čeká na uhlířky ve 3.kole. V minulé sezóně se jim domácí utkání nepovedlo, skončilo porážkou ...
[] Volný los : FK Uhlířské Janovice (3. 9. 2011)
2.kolo ČLŽ, skupina B, Uhlířky volný los

Zatímco soupeřky budou bojova o mistrovské body, uhlířky mají díky lichému počtu týmů ve skupině ...
[3:0 ( 1:0 )] FC Mělník "B" : FK Uhlířské Janovice (27. 8. 2011)
Předzápasové info :

Tak a je to tady - mistrovské zápasy nové sezóny se rozbíhají. V prvním kole zavítají uhlířky na půdu Mělníka ...
[4:0 ( 3:0 )] SK Dolní Měcholupy : FK Uhlířské Janovice (6. 8. 2011)
Ke druhému přátelskému utkání před třetiligovou sezónou 2011/2012 zavítají uhlířky do Dolních Měcholup, kde v sob 6.8. od 15:00 hod poměří síly s ...
[1:4 ( 1:2 )] FK Čáslav : FK Uhlířské Janovice (67. 7. 2011)
Přátelské utkání, hráno ve Vlkanči. Branky Lenka Kořínková - Maruška Bílková 2x, Verča Němcová, Zuzka Vedralová

K prvnímu měření sil, ...
[4:0 ( 2:0 )] SK Viktorie Všestudy : FK Uhlířské Janovice (28. 5. 2011)
Předzápasové info

V záverečném utkání sezóny 2010/2011 zajíždějí uhlířky na půdu Viktorie Všestudy. Budou hrát " jen " o čest, ...
[2:5 ( 0:3 )] FK Uhlířské Janovice : Sparta ČKD Kutná Hora, a.s. (22. 5. 2011)
Předzápasové info

V celkově předposledním a zároveň posledním domácím utkání sezóny 2010/2011 přivítají uhlířky v tzv.derby utkání hráčky ...
[Výsledek bude znám v neděli odpoledne] FK Uhlířské Janovice : Sparta ČKD Kutná Hora, a.s. (22. 5. 2011)
Předzápasové info

V celkově předposledním utkání a zároveň posledním domácím utkání sezóny 2010/2011 přivítají uhlířky v tzv.derby utkání ...
[0:2 ( 0:1 )] TJ Sokol Jestřabí Lhota : FK Uhlířské Janovice (15. 5. 2011)
Předzápasové info

V 16.kole zajíždějí uhlířky na půdu prozatím posledního celku tabulky. Dokáží " prolomit " střelecké jarní ...
[0:1 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : Dolní Měcholupy (8. 5. 2011)
Předzápasové info

V 15.kole přivítající uhlířky hráčky z DOlních Měcholup, dosavadního, vcelku suveréního lídra tabulky. Při vzpomínce na ...
[1:1 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : Sokol Vonoklasy (1.5.2011)
Předzápasové info

Poté, co si uhlířky přivezly 3 body z Mělníka, nastoupí v domácím prostředí proti Sokolu Vonoklasy. Soupeřkám mají co ...
[1:2 ( 1:1 )] FC Mělník : FK Uhlířské Janovice (24. 4. 2011)
Předzápasové info

Ve 13.kole zajíždějí uhlířky do Mělníka. Na podzim uhlířky zvítězily 3:1 ( Romča Melcherová, Maruška Bílková p.k., Niki ...
[2:0 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : Mnichovo Hradiště (17. 4. 2011)
Předzápasové info

Ve 3. jarním a 12.celkovém kole ČLŽ skupiny "B" přivítají uhlířky hráčky z Mnichova Hradiště. Oba celky ...
[2:0 ( 1:0 )] Spartak Dubice : FK Uhlířské Janovice (9. 4. 2011)
Předzápasové info

Ve 2. jarním a celkově 11.kole zajíždějí uhlířky do Dubice. Oba celky vstoupily do jarních odvet rozdílně - zatímco ...
[0:2 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : Bohemia Poděbrady (2. 4. 2011)
Předzápasové info :

A je to tady !!! Po zimní pauze se opět rozbíhají mistrovké zápasy !!! V úvodním jarním kole, celkově 10., přivítají ...
[6.místo z 20 účastníků] Finálová část turnaje na tzv.umělce v Kunicích : FK Uhlířské Janovice (13. 3. 2011)
Kunice - V neděli 13.3.2011 se uskutečníla na tzv.umělce v Kunicích finálová část turnaje organizovaného FK Zlíchov 1914. V návaznosti na vyřazovací ...
[Výsledek ? Očekává se něco mezi 1. a 8.místem :-)] Finále turnaje v Kunicích v neděli 13.3.2011 : FK Uhlířské Janovice (6. 3. 2011)
V semifinálové skupině turnaje v Kunicích dne 19.2.2011 na tzv.umělce ( více Inko viz http://www.ujfotbal.wz.cz/results.php?id=1 ) obsadily sice ...
[9.místo] Halový turnaj v Chocni, v sestavě Městké policie Praha uhlířky Míša Makalová a Romča Melcherová : FK Uhlířské Janovice (28.2.2011)
Na halovém turnaji v Chocni měly uhlířky zastoupení v týmu Městské policie Praha v podobě Míši Makalové a Romči Melcherové. V úvodní skupině ...
[3.místo dostatečné pro postup di finálové skupiny] Turnaj v Kunicích za organizace FK Zlíchov 1914, o.s. : FK Uhlířské Janovice (19. 2. 2011)
V rámci zimní přípravy, díky počasí opravdu zimní, odehrály uhlířky turnaj, organizovaný celkem FK Zlíchov 1914, o.s., na tzv.umělce v Kunicích. ...
[Výsledek bude znám v sobotu podvečer] Turnaj v Kunicích : FK Uhlířské Janovice (19. 2. 2011)
V sobotu 19.2.2011 se uhlířky zúčastní turnaje na tzv.umělce v Kunicích za pořadatelství FK Zlíchov 1914. Ve skupině se při hrací době +x 27 min ...
[7.místo] Halový turnaj Zruč nad Sázavou : FK Uhlířské Janovice (15. 1. 2011)
Již 6.ročník ženského halového fotbalového turnaje se uskutečnil v sob 15.1. ve sportovní hale ve Zruči nad Sázavou. Krom pořádajících uhlířek se ...
[4.místo] PODZIM 2010 : FK Uhlířské Janovice (10. 11. 2010)
Poslední říjnový den odehrály uhlířky závěrečný třetiligový mistrovský zápas podzimní části III.ligy sezóny 2010/2011. V celkem 9-i utkáních ...
[1:1 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : SK Viktorie Všestudy (31. 10. 2010)
Poslední podzimní mistrovské utkání se blíží. V neděli od 15:00 hod přivítají uhlířky hráčky ze Všestud, kterým se v posledních zápasech opravdu ...
[1:1 ( 0:1 )] Sparta ČKD Kutná Hora, a.s. : FK Uhlířské Janovice (22. 10. 2010)
A je to tady ! Pro někoho zápas jako každý jiný, pro někoho duel s určitým nábojem. V 8.kole zajíždějí uhlířky v neděli 25.10. k derby utkání do ...
[4:0 ( 2:0 )] FK Uhlířské Janovice : TJ Sokol Jestřabí Lhota (15. 10. 2010)
V 7.kole přivítají uhlířky na svém hřišti nováčka z Jestřabí Lhoty. Podaří se jim napravit debakl z Dolních Měcholup ? Hostující hráčky si sice v ...
[10:0 ( 4:0 )] Dolní Měcholupy : FK Uhlířské Janovice (8. 10. 2010)
Zápas 1. s 2.týmem průběžné tabulky nabízí zápas uhlířek na půdě Dolních Měcholup v rámci 6.kola ČLŽ, skupiny B. Určitý respekt budí dosavadní ...
[3:1 ( 1:1 )] FK Uhlířské Janovice : FC Mělník (5. 10. 2010)
Mistrovské utkání ČLŽ, Dohrávka 4.kola, Branky Romča Melcherová, Maruška Bílková p.k., Niki Vinická - Růžena Zeidlerová

Uhlířky : K.Veselá ...
[3:2 ( 0:0 )] Sokol Vonoklasy : FK Uhlířské Janovice (2. 10. 2010)
Týdenní pauzu, kdy se hrála pouze pohárová utkání, si uhlířky protáhly na 14 dní. Minulý týden, kdy měly na domácím hřišti přivítat fotbalistky z ...
[Utkání odloženo pro nezpůsobilý terén] FK Uhlířské Janovice : FC Mělník (25. 9. 2010)
Po jednovíkendové pohárové pauze se opět rozbíhají mistrovská ( nejen ) třetiligová utkání. Uhlířky přivítají na svém stadionu hráčky z Mělníka, se ...
[1:1 ( 0:0 )] Mnichovo Hradiště : FK Uhlířské Janovice (11. 9. 2010)
Na utkání 2. s 3.celkem dosavadní tabulky zajíždějí uhlířky do Mnichovo Hradiště. V loňské sezóně přinesl duel v Jivině, kde hrají hráčky Mnichova ...
[1:0 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : TJ Spartak Dubice (3. 9. 2010)
Něco málo info před zápasem ( v pátek 3.9.2010 )

Pomalu klepe na dveře zápas 3.kola, ve kterém uhlířky přivítají hráčky Spartaku Dubice. ...
[0:1 ( 0:0 )] Bohemia Poděbrady : FK Uhlířské Janovice (27. 8. 2010)
A je to tady, mistrovské soutěže se rozbíhají !!! Uhlířky svoji cestu zahajují, podobně jako v minulé sezóně, na půdě Poděbrad. Dokáží navázat na pro ...
[0:3 ( 0:1 )] SK Nusle : FK Uhlířské Janovice (14. 8. 2010)
Přátelské utkání, hráno v Nučicích. Branky Maruška Bílková 2x, Sandra Vejvodová

SK Nusle : M.Školná – L.Toťová, L.Tučková, K.Slámová, ...
[Výsledek asi nebyl důležitý, ale pro statistiky -. 7.místo z 10.účastníků] Turnaj v plážovém fotbale, Banana Beach Cup : FK Uhlířské Janovice (18. 7. 2010)
Banana Beach Cup 2010 - turnaj v plážovém fotbale, Císařská louka, Praha - Smíchov

Pro některé fotbalistky novinku, tzv.plážový fotbal, ...
[Výsledek ? Přežily to ve zdraví :-))] Tři uhlířky součástí fotbalového maratonu : FK Uhlířské Janovice (8. 7. 2010)
Akce s názvem "Buď a nebo" na umělém trávníku FK Nestěmice se ve dnech 3. - 4. července 2010 zúčastnilo i trio uhlířek Nikola Koudelková, ...
[ČLŽ, skupina "B", sezónna 2009/2010 - 2.místo] Hodnocení uhlířek - Jaro 2010 , celkové shrnutí : FK Uhlířské Janovice (15. 6. 2010)
Když po konci podzimní části 3.ligy v části svého hodnocení Maruška Bílková poznamela : „ Máme dobrý odrazový můstek do jarní sezóny „, asi ještě ...
[1:3 ( 0:0 )] SK Viktorie Všestudy : FK Uhlířské Janovice (6.6.2010)
Pár předzápasových úvah - co může rozhodovat o umístění na 2.-4.místě v konečné tabulce ???

Odpověd je zahalena v článku 8 Soutěžního řádu ...
[3:2 ( 2:2 )] FK Uhlířské Janovice : Mnichovo Hradiště (30. 5. 2010)
Mistrovské utkání ČLŽ, skupina B, 17.kolo, Branky : Zuzka Vedralová, Maruška Bílková p.k., Nikola Koudelková ( 15 vsteřin před koncem zápasu :-)) ) - ...
[1:2 ( 1:0 )] Sokol Vonoklasy : FK Uhlířské Janovice (22. 5. 2010)
Mistrovské utkání ČLŽ, 16.kolo, Branky : Daniela Hegarová - Maruška Bílková, Romana Melcherová

Vonoklasy : D.Hájková – K.Dragounová, ...
[Volný los, bez výsledku] Soupeřem není nikdo : FK Uhlířské Janovice (15.-16. 5. 2010)
15.kolo ČLŽ, uhlířky mají volný los, soustředí se na zbývající 3 zápasy sezóny 2009/2010

Ostatní výsledky 15.kola : Liberec "B" ...
[4:0 ( 3:0 )] FK Uhlířské Janovice : Sparta ČKD Kutná Hora, a.s. (9. 5. 2010)
Mistrovské utkání ČLŽ, skupina "B", 14.kola Branky : Zuzka Vedralová 2x, Maruška Bílková 2x

Uhlířky : K.Veselá – G.Fialová, ...
[2:0 ( 0:0 )] FK Slovan Liberec "B" : FK Uhlířské Janovice (2. 5. 2010)
Mistrovské utkání ČLŽ, skupina B, 13.kolo Branky : Renata Petráčková, Monika Syrovátková vlastní

Liberec „B“ : I.Pižlová – A.Reicheltová, ...
[9:0 ( 6:0 )] FK Uhlířské Janovice : FC Mělník (25. 4. 2010)
Mistrovské utkání ČLŽ, skupina B, 12.kolo Branky : M.Bílková 3x, Zuzka Vedralová 2x, Lenka Prnková, Sandra Vejvodová, Káťa Baranovičová, Verča ...
[2:2 ( 1:1 )] Spartak Dubice : FK Uhlířské Janovice (17. 4. 2010)
Mistrovské utkání ČLŽ, skupina "B", 11.kolo, Branky : Michaela Mullerová 2x - Sandra Vejvodová, Zuzka Vedralová

Dubice : ...
[7:0 ( 4:0 )] FK Uhlířské Janovice : Bohemia Poděbrady (11. 4. 2010)
Mistrovské utkání ČLŽ, skupina B, 10.kolo, Branky : Maruška Bílková 3, Zuzka Vedralová 2x, Romana Melcherová, Nikola Koudelková

Uhlířky : ...
[5:1 ( 2:0 )] Meteor Hradistko : FK Uhlířské Janovice (3. 4. 2010)
Přátelské utkání, Branky Monika Fuksová 3x, Lucka Košnerová, Hanka Černá vl. - Maruška Bílková

Hradištko : D.Honlová – P.Karlová, ...
[2:3 ( 0:1 )] Sparta ČKD Kutná Hora : FK Uhlířské Janovice (20. 3. 2010)
Přátelské utkání, Branky Alena Buchtová 2x - Jana Midlochová 2x, Zuzka Vedralová. Rozhodčí Jan Michal, bez karet

Kutná Hora : B.Janálová – ...
[3.místo z 6.účastníků] Halový turnaj v Kolíně za organizace Meteoru Hradištko : FK Uhlířské Janovice (28. 2. 2010)
V tomto roce na druhý halový turnaj, organizovaný týmem TJ Meteor Hradištko, odjely FK Uhlířské Janovice ženy do Kolína, kde poměřily síly s dvěma ...
[6.místo z 8 účastníků] Halový turnaj Zruč nad Sázavou : FK Uhlířské Janovice (16. 1. 2010)
Již 5.ročník halového fotbalového turnaje, organizovaný celkem FK Uhlířské Janovice ženy a konající se ve sportovní hale ve Zruči nad Sázavou, se ...
[3.místo] Reprezentace Káti Veselé na turnaji výběrů skupin 3.lig na Kladně dne 10.1.2010 : FK Uhlířské Janovice (11. 1. 2010)
Na halovém turnaji na Kladně v neděli 10.1.2010, kde se mezi s sebou utkaly výběry hráček jednotlivých skupin 3.ligy, reprezentovala uhlířky Káťa ...
[4.místo] Podzimní část ČLŽ, skupina "B" : FK Uhlířské Janovice (18.11.2009)
V čase zimní fotbalové pauzy nastává čas pro ohlédnutí se, co se za půl sezónu povedlo více, co méně, co hovoří statistická čísla. Toto učinily i FK ...
[2:0 ( 1:0 )] FK Uhlířské Janovice : SK Viktorie Všestudy (7. 11. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, hráno v Ratajích nad Sázavou, 9.kolo, branky Zuzka Vedralová, Maruška Bílková

Uhlířky : K.Veselá – G.Fialová, ...
[3:3 ( 0:1 )] Mnichovo Hradiště : FK Uhlířské Janovice (31.10.2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 8.kolo, branky : Adéla Dostálková 2x, Lucie Vávrová - Maruška Bílková 2x, Hanka Černá

Mn.Hradiště : M.Kovrzková – ...
[1:13 ( 0:6 )] FK Uhlířské Janovice : FC Slovan Liberec, a.s. (24.10.2009)
2.kolo poháru ČMFS ženy, branky : Maruška Bílková – Markéta Matějková 4x, Andrea Jarchovská 3x, Denisa Kovačovičová 2x, Nikola Kotková, Veronika ...
[8:0 ( 4:0 )] FK Uhlířské Janovice : Sokol Vonoklasy (18. 10. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, hráno v Ratajích nad Sázavou, 7.kolo, Branky : Maruška Bílková 4x, Gábina Fialová, Zuzka Vedralová, Sandra Vejvodová, Veronika ...
[] Sokol Vonoklasy : FK Uhlířské Janovice (18. 10. 2009)
UPOZORNĚNÍ - dle dohody obou oddílů vzhledem k terénu bude utkání odehráno v Ratajích nad Sázavou, výkop 13:00 hod zůstává nezměněn

>> dále
[] volný los : FK Uhlířské Janovice (10.-11. 10. 2009)
6.kolo ČLŽ,volný los

V 6.kole probíhající mistrovské sezóny měly uhlířky, vzhledem k lichému počtu účastníků, volný los. A i když je ...
[0:0 ( 0:0 )] Sparta ČKD Kutná Hora, a.s. ženy : FK Uhlířské Janovice (3. 10. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 5.kolo

Kutná Hora : Š.Kalašová – V.Strnadová, J.Olivová, B.Janálová, M.Vašková – I.Podoláková, M.Horálková ( 87.min ...
[2:2 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : FC Slovan Liberec "B", a.s. (27. 9. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 4.kolo Branky : Maruška Bílková 2x - Andrea Jarchovská 2x

Uhlířky : K.Veselá – H.Černá, G.Fialová, K.Baranovičová, ...
[0:5 ( 0:2 )] FC Mělník : FK Uhlířské Janovice (19. 9. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 3.kola Branky : Maruška Bílková 2x ( 1x p.k. ), Káťa Dlouhá 2x, Sandra Vejvodová

Mělník : V.Miřátská – M.Bártová ( ...
[2:3 ( 1:2 )] FK Uhlířské Janovice : TJ Spartak Dubice (13. 9. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 2.kolo, Branky : Maruška Bílková 2x – Míša Kinařová, Míša Mullerová, Libuše Růžičková

Uhlířky : K.Veselá – H.Černá, ...
[1:4 ( 0:3 )] Bohemia Poděbrady : FK Uhlířské Janovice (6. 9. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, skupina B, 1.kolo Branky : Jana Kuchařová - Maruška Bílková 2x, Káťa Dlouhá, Lenka Prnková

Poděbrady : J.Fialová – ...
[2:4 ( 2:2 )] FK Uhlířské Janovice : FK Uhlířské Janovice žáci (01.09.2009)
Přátelské utkání , Branky : Zuzka Vedralová 2x - Nikola Marek 2x, Marek Kalaš, Denis Kulhánek p.k.

Uhlířky : K.Veselá – V.Němcová, ...
[0:0 ( 0:0 ), 5:4 p.k.] FK Uhlířské Janovice : Sokol Staré Čivice (30. 8. 2009)
Pohár ČMFS, 1.kolo

Rozhodčí : P.Simmerová - P.Navrátil, J.Plíšek ŽK 1/0 ( S.Vejvodová )

Uhlířky : K.Veselá – H.Černá, ...
[5:3 ( 0:3 )] FK Uhlířské Janovice : Perun Hluboká (23. 8. 2009)
přátelské utkání hrané v Ratajích nad Sázavou, Branky : Lenka Prnková p.k., Olga Peštová, Maruška Bílková, Luděk Strašil st., Luděk Strašil ml. ...
[] p.Špetl prohrál zápas se životem : FK Uhlířské Janovice (16. 8. 2009)
Dne 11.8.2009 tiše zesnul ve věku 86-i let jeden z nejvěrnějších fanoušků uhlířek, p. Karel Špetl. Tak se v tom ...
[1:2 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : SK Nusle (16. 8. 2009)
Přátelské utkání, branky vl.Ž.Lerchová - Ž.Lerchová, Bužková

Uhlířky : K.Veselá – G.Fialová, K.Dlouhá, V.Němcová, H.Černá – K.Klimková, ...
[5:0 ( 3:0 )] FK Uhlířské Janovice : Sparta ČKD Kutná Hora, a.s. ženy (12. 8. 2009)
přátelské utkání, hráno v Soběšíně, branky Zuzka Vedralová, Verča Němcová, Maruška Bílková, Lenka Prnková, Káťa Klímková

Uhlířky : ...
[] FK Uhlířské Janovice : Soustředění Soběšín 9. - 12.8.2009 (12. 8. 2009)
Po výsledkově nepovedeném utkání v Hradištku měly uhlířky naplánováno soustředění v Soběšíně. V chatkách na YMCE Soběšín našly střechu nad hlavou, k ...
[4:0 ( 0:0 )] Meteor Hradistko I : FK Uhlířské Janovice (10. 8. 2009)
Přátelské utkání

Hradištko : D.Honlová – P.Karlová, V.Pospíšilová,M. Zavoralová,L. Vondráčková – L.Chaloupková, B.Myšičková, M.Fuksová, ...
[5:5 ( 2:2 ), pok.kopy 4:7] Lošany "A" tým muži : FK Uhlířské Janovice (27. 6. 2009)
přátelské utkání, branky uhlířek Lenka Prnková 3x, Káťa Baranovičová, Maruška Bílková ( p.k. )

Lošany : R.Matuška – M.Výborný, P.Pěkný, ...
[celkové 8.místo] ČLŽ, skupina C, sezóna 2008/2009 : FK Uhlířské Janovice (22. 6. 2009)
Krátce po uzavření mistrovské třetiligové sezóny 2008/2009 nastává, podobně jako každý rok, čas pro krátké zhodnocení řečí statistických čísel. ...
[2:2 ( 1:1 )] Rokytnice v Orl.h. : FK Uhlířské Janovice (14. 6. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 22.kolo, Branky : Iva Kočovská, Zuzana Štěpánková - Maruška Bílková 2x

Rokytnice v Orl.h. : T.Paďourová - ...
[] volný los : FK Uhlířské Janovice (6.-7.6.2009)
ČLŽ, 21.kolo, uhlířky volný los.

Před posledním kolem, které uhlířky odehrají v Rpkytnici v Orl.h., mají uhlířky ještě šanci na konečné ...
[1:1 ( 1:1 )] FK Uhlířské Janovice : FK Agria Choceň s.r.o. (31. 5. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 20.kolo, branky Maruška Bílková - Denisa Kupková

Uhlířky : K.Veselá – H.Černá, M.Makalová, G.Fialová, K.Dlouhá – ...
[4:0 ( 3:0 )] Slovan Pardubice, a.s. "B" : FK Uhlířské Janovice (24. 5. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 19.kolo

Pardubice : A.Dostálová - P.Vomáčková ( 71.min L.Janišová ), M.Kafková, I.Pinkasová ( 46.P.Kuličková ), ...
[1:3 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : FC Slovan Liberec "B", a.s. (17. 5. 2009)
Mistrosvké utkání ČLŽ, 18.kolo, branky M.Bílková - A.Jarchovská 2x, D.Holinská

Uhlířky : K.Veselá – H.Černá, K.Baranovičová, G.Fialová, ...
[0:3 ( 0:1 )] Chotěvice : FK Uhlířské Janovice (9. 5. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 17.kolo, branky Maruška Bílková 3x

Chotěvice : H.Dostálková – E.Jandurová, A.Žáčková, R.Lebedová, K.Rolfová – ...
[0:2 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : Dvůr Králové nad Labem (3. 5. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 16.kolo

Uhlířky : K.Veselá - K.Dlouhá, M.Makalová,K.Baranovičová, H.Černá - G.Fialová, A.Chudomelová, V.Němcová, ...
[0:0 ( 0:0 )] Staré Čivice : FK Uhlířské Janovice (26. 4. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 15.kolo

St.Čivice : R.Vaňurová – Z.Svobodová, A.Beňová, P.Hamerníková, N.Musílková – R.Konečná ml., Š.Kalousková ( ...
[1:5 ( 0:3 )] FK Uhlířské Janovice : Meteor Hradistko I (19. 4. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 14.kolo, branky : Káťa Baranovičová - Martina Suchánková 2x, " Bláža " Krátká 2x, Věra Pospíšilová

>> dále
[0:0 ( 0:0 )] SK Starý Máteřov : FK Uhlířské Janovice (12. 4. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ, 13.kolo

St.Máteřov : M.Sálová – D.Haldová ( 55.min L.Horáková ), V.Sehnoutková, A.Klímová, M.Pemlová ( 46.min ...
[1:0 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : FK ZOD Zálší (5. 4. 2009)
Mistrovské utkání ČLŽ 12.kolo, branka Maruška Bílková

Uhlířky : K.Veselá – G.Fialová, K.Šourková, V.Němcová, H.Černá – N.Koudelková, ...
[3:0 ( 1:0 )] Výběr ZŠ Kamenná stezka Kutná Hora : FK Uhlířské Janovice (2. 4. 2009)
Přátelské utkání

ŽŠ Kamenná stezka : M.Kubát – R.Babinský, Vl.Jiroudek, D.Vašek, J.Nosál – M.Pipek, M.Nanáčik, L.Nosál, V.Rajnyšová – ...
[Úvodní mistrák sehrají uhlířky v Ratajích n/Sáz] : FK Uhlířské Janovice (31.3.2009)
Již v neděli 5.4.2009 zahájí uhlířky od 13:00 hod mistrovské jarní boje. S celkem Zálší se měly utkat na své domácí půdě, ovšem počasí bylo proti. ...
[4:1 ( 3:1 )] Rataje nad Sázavou " mládež " : FK Uhlířské Janovice (29. 3. 2009)
Přátelské utkání, branka Alice Chudomelová

Rataje n/S : M.Danko – D.Doubrava, N.Vinická, I.Pana, L.Vacka – J.Vinický, A.Jelínek, ...
[0:2 ( 0:1, 0:0, 0:1, 0:0 )] Sparta ČKD Kutná Hora ženy : FK Uhlířské Janovice (8. 3. 2009)
Přátelské utkání, Branky Maruška Bílková 2x

Kutná Hora : Š.Kalašová – V.Strnadová, J.Olivová, E.Holinková, L.Černá – I.Podoláková, ...
[8 účastníků, 7.místo] FK Uhlířské Janovice : Halový turnaj ve Zruči nad Sázavou (10. 1. 2009)
Již 4.ročník halového fotbalového turnaje, organizovaný celkem FK Uhlířské Janovice ženy, proběhl v sobotu 10.1.2009 ve Zruči nad Sázavou. Tohoto ...
[p.Olt prohrál zápas se životem] Smutná zpráva : FK Uhlířské Janovice (17. 12. 2008)
Dne 16.12.2008 tiše zesnul ve věku 86-i let jeden z nejvěrnějších fanoušků uhlířek, p. Stanislav Olt. Tak se v tom ...
[] Halový turnaj ve Zruči nad Sázavou dne 10.1.2009 : FK Uhlířské Janovice (6. 12. 2008)
První akcí, na které se uhlířky v novém roce představí, bude halový turnaj v nedaleké Zruči nad Sázavou, konající se v sobotu 10.1.2009. Historie ...
[] Rekapitulace podzimu 2008 : FK Uhlířské Janovice (22. 11. 2008)
Poté, co uhlířky uzavřely brány za podzimními mistrovskými a pohárovými duely 3-i ligové sezóny 2008/2009, nastal čas pro krátké zhodnocení. ...
[2:0 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : AFK Uníon Rokytnice v Orl.h. (15. 11. 2008)
Mistrovské utkání ČLŽ, 11.kolo, branky Boži Peroutková, Káťa Šourková

Uhlířky : K.Dlouhá – G.Fialová ( 46.min M.Grundová ), K.Šourková, ...
[] FK Uhlířské Janovice : Před posledním podzimním utkáním (13. 11. 2008)
Před závěrečným podzimním utkáním uhlířek, ve kterém na svém domácím stadionku přivítají v sobotu 15.11.2008 od 13:30 hod soupeřky z Rokytnice v ...
[] volný los : FK Uhlířské Janovice (8.- 9. 11. 2008)
ČLŽ , 10.kolo, uhlířky volný los

Ostatní výsledky 10.kola : Rokytnice v Orl.h. - Choceň 0:4, Zálší - Pardubice "B" 1:11, ...
[1:0 ( 1:0 )] FK Agria Choceň , s.r.o. : FK Uhlířské Janovice (2. 11. 2008)
Mistrovské utkání ČLŽ, 9.kolo

Choceň : I.Koníčková – V.Sládková ( 75.min M.Kozáková ), J.Nedvědová, E.Stodolová, M.Baljusová – D.Kupková, ...
[0:5 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : SK DFO Pardubice, a.s. "B" (26. 10. 2008)
Mistrovské utkání ČLŽ, 8.kolo

Uhlířky : M.Makalová – G.Fialová, K.Šourková, M.Kopecká, V.Němcová – B.Peroutková, N.Koudelková, ...
[1:0 ( 0:0 )] FC Slovan Liberec "B", a.s. : FK Uhlířské Janovice (19. 10. 2008)
Mistrovské utkání ČLŽ, 7.kolo

Liberec : K.Vávrová – P.Večerníčková ( 88.min P.Vaníčková ), S.Horčičková, M.Musílková, A.Reicheltová – ...
[7:0 ( 3:0 )] FK Uhlířské Janovice : TJ Sokol Chotěvice (12. 10. 2008)
Mistrovské utkání ČLŽ, 6.kolo, Branky : Zuzka Vedralová 3x, Maruška Bílková 2x, Míša Beranová, Káťa Šourková

Uhlířky : M.Makalová - ...
[1:1 ( 0:1 )] Dvůr Králové nad Labem : FK Uhlířské Janovice (5. 10. 2008)
Mistrovské utkání ČLŽ, 5.kolo, Branka : Zuzka Vedralová

Dvůr Králové : L.Řezníčková – N.Kazdová, M.Sommerová, J.Zaydralová, J.Šturmová ( ...
[4:4 ( 3:1 )] FK Uhlířské Janovice : TJ Sokol Staré Čivice (21. 9. 2008)
MIstrovské utkání ČLŽ, 4.kolo Branky : Katka Baranovičová, Zuzka Vedralová, Míša Beranová, 1x vlastní Petra Hamerníková - Kateřina Urbancová 2x, ...
[2:0 ( 0:0 )] Meteor Hradištko : FK Uhlířské Janovice (13. 9. 2008)
Mistrovské utkání ČLŽ, 3.kolo

Hradištko : D.Honlová – L.Chaloupková, L.Košnerová, H.Doubravová ( 70.min R.Lukášková ), L.Vondráčková – ...
[5:2 ( 2:1 )] FK Uhlířské Janovice : SK Starý Máteřov (7. 9. 2008)
Mistrovské utkání , 2.kolo, Branky : Ivana Fenyková vlastní gól, Zuzka Vedralová, Marcela Grundová, Káťa Šourková, Boži Peroutková – Katka Cyrusová, ...
[1:7 ( 1:2 )] ZOD Zálší : FK Uhlířské Janovice (30. 8. 2008)
Mistrovské utkání, 1.kolo, Branky Sylva Stránská - Maruška Bílková 3x, Zuzka Vedralová 2x, Káťa Šourková p.k., Bára Jiroušková

Zálší : ...
[0:18 ( 0:8 )] FK Uhlířské Janovice : FC Hradec Králové, a.s. (24. 8. 2008)
3.kolo poháru ČMFS ( 1. a 2.kolo oba celky volný los ), branky : J.Lacinová 5x, P.Nepokojová 4x, V.Benešová 2x, D.Teislerová 2x, E.Bartoňová 2x, ...
[2:7 ( 1:4 )] Říčany : FK Uhlířské Janovice (17. 8. 2008)
Přátelské utkání, Branky uhlířek : Maruška Bílková 3x, Zuzka Vedralová 2x, Káťa Baranovičová, Kamila Pohlová

Říčany : Bínová – Skálová, ...
[11:3 ( 4:2 )] FK Uhlířské Janovice : Říčany (10. 8. 2008)
Přátelské utkání, Branky Boži Peroutková 3x, Maruška Bílková 3x, Zuzka Vedralová 3x, Nikola Koudelková 1x, Káťa Šourková 1x

uhlířky : ...
[4:3 ( 2:2 )] Rataje nad Sázavou, " stará garda " : FK Uhlířské Janovice (28.6. 2008)
Přátelské utkání v rámci oslova 30-i kopané v Ratajích nad Sázavou, branky Káťa Veselá 2x, Káťa Šourková p.k.

„ Stará garda Rataje n/Sáz ...
[Taková je realita] Závěrečné ohlédnutí za jarní částí II.ligy : FK Uhlířské Janovice (22. 6. 2008)
Tzv. „ rozlučkou „, někým nazývanou též tzv. „ dokopnou „ uzavřely uhlířky druholigovou mistrovskou sezónu 2007/2008. Sezónu, která s sebou přinesla ...
[] Jak dál v další sezóně ??? Odpověď je zde : FK Uhlířské Janovice (21. 6. 2008)
Po aktivu „ ženské kopané „ v Humpolci 21.6.2008 je již jasné, kam se budou ubírat další kroky uhlířek. Po konečném 10.místě ve II.lize 2007/2008 ...
[3:1 ( 1:1 )] Spartak Dubice : FK Uhlířské Janovice (15. 6. 2008)
Mistrovské utkání ČZFL, 22.kolo, branka Zuzka Vedralová

Dubice : M.Kožušková – L.Fertigová, P.Navrátilová, A.Matějčková, Z.Jurčáková – ...
[2:3 ( 1:2 )] FK Uhlířské Janovice : Sokol Karlštejn (8. 6. 2008)
Mistrovské utkání ČŽFL , 21.kolo, branky Maruška Bílková, Zuzka Vedralová

„ uhlířky „ : K.Veselá - A.Bedlivá, K.Šourková, M.Syrovátková, ...
[6:0 ( 1:0 )] FC Liteň : FK Uhlířské Janovice (31.5.2008)
Mistrovské utkání ČŽFL, 20.kolo

Liteň : R.Vaňková – M.Marková ( 83.min M.Vaňková ), J.Boulová, J.Smíšková ( 46.min M.Ježková ), ...
[1:6 ( 1:3 )] FK Uhlířské Janovice : FC Viktoria Plzeň, a.s. "B" (25. 5. 2008)
Mistrovské utkání, 19.kolo, branka Míša Beranová

sestava „ uhlířek „ : K.Veselá – G.Fialová, K.Baranovičová, M.Syrovátková, K.Dlouhá – ...
[4:2 ( 1:1 )] FK Uhlířské Janovice : SK Pavlíkov (17. 5. 2008)
Mstrovské utkání, branky K.Šourková 2x, M.Bílková

sestava : K.Veselá – G.Fialová, K.Baranovičová, M.Syrovátková, K.Dlouhá – V.Němcová, ...
[1:1 ( 1:0 )] TJ Rozvoj Trstěnice : FK Uhlířské Janovice (11. 5. 2008)
Mistrovské utkání, 17.kola, branka Maruška Bílková

sestava Trstěnice : M.Vlková – Petra Vlasáková, A.Andrlová, H.Šálková – J.Šemberová, ...
[1:1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )] Staré Čivice : FK Uhlířské Janovice (8. 5. 2008)
Přátelské utkání, branka Bára Jiroušková

sestava St.Čivice : R.Vaňková – S.Ondráčková, A.Beňová, Z.Rovenská, H.Šoltová – M.Knappeová, ...
[0:7 ( 0:3 )] FK Uhlířské Janovice : FC Karlovy Vary (3.5.2008)
Mistrovské utkání, 16.kolo

Sestava UJ : K.Veselá – G.Fialová, K.Šourková, M.Syrovátková, M.Makalová – V.Němcová, Z.Vedralová, ...
[4:0 ( 4:0 )] Sokol Karlštejn : FK Uhlířské Janovice (1. 5. 2008)
Mistrovské utkání, dohrávka 10.kola

sestava : K.Veselá - G.Fialová, K.Baranovičová, M.Syrovátková, A.Bedlivá - V.Němcová, Z.Vedralová, ...
[1:0 ( 1:0 )] FK Uhlířské Janovice : Spartak Dubice (27. 4. 2008)
Dohrávané podzimní 11.kolo, branka Matějčková ( vl. )

Uhlířské Janovice : K.Veselá – G.Fialová, M.Makalová, M.Syrovátková, K.Dlouhá – ...
[2:1 ( 1:0 )] Slovan Varnsdorf : FK Uhlířské Janovice (20. 4. 2008)
Mistrovské utkání, 15.kolo, branka Bára Jiroušková

sestava : M.Makalová – K.Veselá, K.Šourková, M.Syrovátková, G.Fialová – V.Němcová, ...
[0:3 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : DFK Mladá Boleslav (13. 4. 2008)
Mistrovské utkání, 14.kolo

sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Šourková, M.Syrovátková, A.Bedlivá – G.Fialová, M.Suchá ( 10.min ...
[4:0 ( 2:0 )] ŽFK Trutnov : FK Uhlířské Janovice (6. 4. 2008)
Mistrovské utkání, 13.kolo

Uhlířské Janovice : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá – A.Bedlivá, M.Suchá ( ...
[1:7 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : Teplice "B" (30.03.2008)
mistrovské utkání, 12.kolo ČŽFL, branka UJ : 49.min Z.Vedralová

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Šourková, M.Makalová, K.Dlouhá – ...
[nehráno pro nezpůsobilý terén] Sokol Karlštejn : FK Uhlířské Janovice (22.03.2008)
Mistrovské utkání, dohrávka 10.kola

K dohrávce 10.kola měly uhlířky odcestovat do Karlštejna. Měly, ale neodjely. Na základě rozhodnutí ...
[6:0 ( 2:0 )] DF Meteor Hradištko : FK Uhlířské Janovice (15.03.2008)
Přátelské utkání

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Šourková, M.Syrovátková, G.Fialová – N.Koudelková, Z.Vedralová, V.Němcová – ...
[1:1 ( 1:1 )] Starý Matéřov : FK Uhlířské Janovice (9. 3. 2008)
přátelské utkání, branka M.Bílková

Starý Matéřov : Sojková – Fenyková, Klímová A., Kročová Z., Pemková – Klímová Š., Huňáčková, ...
[] Plánované přátelské zápasy : FK Uhlířské Janovice (23. 2. 2008)
Tak konečně se podařilo sehnat další soupeře. V neděli 9.3.2008 od 14 hod sehrají uhlířky přátelský duel na půdě Starého Mateřova, v sobotu 15.3.2008 ...
[2:2 ( 1:0 )] FK Uhlířské Janovice : SK DFO Pardubice jun. (10. 2. 2008)
Přátelské utkání, branky K.Šourková 2x ( 1x z p.k. )

FK Uhlířské Janovice ženy : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Šourková, M.Syrovátková, ...
[Se teprve ukáže] První přátelák před jarními mistrovskými boji se blíží : FK Uhlířské Janovice (26. 1. 2008)
První plánované přátelské utkání před zahájením mistrovských bojů odehrají uhlířky v neděli 10.2. od 16:30 na " umělce " v Kutné Hoře. ...
[Velmi slušné 5.místo] Halový turnaj Zruč 12.1.2008 : FK Uhlířské Janovice (12. 1. 2008)
Již 3.ročník halového fotbalového turnaje uspořádaly FK Uhlířské Janovice ženy ve Zruči nad Sázavou. Pozvání přijaly celky SK Slavia Praha jun., SK ...
[] Uhlířky zahájily přípravu na jaro 2008 : FK Uhlířské Janovice (5. 1. 2008)
V sobotu 5.1.2008 se ve zbraslavické haly sešly uhlířky k úvodnímu novoročnímu tréninku. Mezi běháním a posilovacími cviky si zahrály také fotbálek. ...
[Zahájení zimní přípravy] FK Uhlířské Janovice ženy : FK Uhlířské Janovice (1. 1. 2008)
Po " zimním " spánku se uhlířky sejdou v sobotu O5.01.2008 v hale ve Zbraslavicích, kde zahájí zimní přípravu na jarní druholigové boje. Po ...
[Rozlosování] Halový turnaj Zruč nad Sázavou 12.1.2008 : FK Uhlířské Janovice (28. 12. 2007)
Pokud by jste chtěli přijít fandit, rozlosování halového turnaje máte k dispozici >> dále
[Zklamání ? Očekávání ? Překvapení ? Vyberte si] 10.místo v průběžné druholigové tabulce a Účast ve 3.kole poháru ČMFS žen : FK Uhlířské Janovice (23. 12. 2007)
Po „ necelé „ podzimní části II.ligy sezóny 2OO7/2008 ( poslední 2 kola byla z rozhodnutí STK žen přeložena na jaro ) figurují FK Uhlířské ...
[5.místo z 8 účastníků - dobré] Halový turnaj v Říčanech : FK Uhlířské Janovice (09.12.2007)
Halovým turnajem v Říčanech se FK Uhlířské Janovice ženy rozloučily s podzimní druholigovou sezónou roku 2007. Ve skupině „A“ se uhlířky postupně v ...
[0:5 ( 0:4 )] FK Uhlířské Janovice : FC Liteň (1. 12. 2007)
Mistrovské utkání hrané na ÚMT v Kutné Hoře, dohrávka 9.kola

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Šourková, M.Syrovátková, H.Černá – ...
[odloženo pro nezpůsobilý terén] FK Uhlířské Janovice : Liteň (17.11.2007)
Mistrovské utkání ČŽFL, 9.kolo, nehráno pro nezpůsobilý terén

Na základě posouzení kvality hrací plochy bylo další domácí utkání uhlířek ...
[3:0 ( 1:0 )] Plzeň "B" : FK Uhlířské Janovice (11.11:2007)
Mistrovské utkání ČŽFL, 8.kolo

Sestava : K.Veselá – H.Černá, K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá – A.Bedlivá, K.Baranovičová, Z.Vedralová, ...
[0:2 ( 0:1 )] Pavlíkov : FK Uhlířské Janovice (03.11.2007)
Mistrovské utkání ČŽFL, 7.kolo, branky Z.Vedralová, M.Bílková

sestava : K.Veselá - H.Černá, K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá - ...
[1:2 ( 0:1 )] Pardubice jun : FK Uhlířské Janovice (27. 10. 2007)
Přátelské utkání, branky Z.Vedralová, G.Fialová

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Šourková, M.Syrovátková, H.Černá – V.Němcová, ...
[0:0 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : Trstěnice (20.10.2007)
Mistrovské utkání ČŽFL, 6.kolo

sestava : K.Veselá - H.Černá, K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá - N.Koudelková ( 58.min D.Jiříková ...
[14:0 ( 7:0 )] Karlovy Vary : FK Uhlířské Janovice (13.10.2007)
Mistrovské utkání ČŽFL, 5.kolo

sestava : K.Veselá - H.Černá, K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá - N.Koudelková, K.Baranovičová ( 62.min ...
[2:2 ( 2:2 )] FK Uhlířské Janovice : Varnsdorf (06.10.2007)
Mistrovské utkání ČŽFL, 4.kolo, Branky : Z.Vedralová, K.Šourková (p.k.)

sestava : K.Veselá – H.Černá, K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá ...
[0:5 ( 0:2 )] FK Uhlířské Janovice : DFC Slavie Hradec Králové (29. 9. 2007)
3.kolo poháru ČMFS

sestava : K.Veselá – H.Černá, M.Makalová, M.Syrovátková, K.Dlouhá – K.Baranovičová ( 65.min N.Koudelková ), ...
[3:2 ( 2:0 )] Mladá Boleslav : FK Uhlířské Janovice (22.09.2007)
mistrovské utkání ČŽFL, 3.kolo, branky M.Syrovátková, G.Fialová

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Dlouhá, M.Syrovátková, H.Černá – ...
[1:1 ( 1:0 )] FK Uhlířské Janovice : Trutnov (15.09.2007)
mistrovské utkání ČŽFL, 2.kolo, branka Z.Vedralová

Sestava : K.Veselá – H.Černá, M.Makalová, M.Syrovátková, K.Dlouhá – V.Němcová, ...
[5:1 ( 2:0 )] Teplice "B" : FK Uhlířské Janovice (9. 9. 2007)
mistrovské utkání ČŽFL , 1.kolo

Sestava : K.Veselá – H.Černá, K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá – V.Němcová ( 80.min M.Vašková ), ...
[1:2 ( 1:1 )] Meteor Hradištko : FK Uhlířské Janovice (01.09.2007)
2.kolo poháru ČMFS, branky D.Jiříková, M.Bílková

Sestava : K.Veselá – H.Černá, K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá – V.Němcová, ...
[6:0 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : Říčany (26.08.2007)
přátelské utkání, branky M.Bílková 2x, Z.Vedralová 2x, K.Baranovičová, M.Beranová,

Sestava : v bráně K.Veselá, v poli se střídaly ...
[1:2 ( 1:1 )] Říčany : FK Uhlířské Janovice (19.08.2007)
přátelské utkání, branky Z.Vedralová 2x

Sestava : v bráně K.Veselá, v poli se „ hokejově “ střídaly K.Baranovičová, M.Bílková, H.Černá, ...
[0:3 ( 0:2 )] Staré Čivice : FK Uhlířské Janovice (12.08.2007)
Přátelské turnajové utkání, branky M.Bílková, K.Baranovičová, Z.Vedralová

Sestava FK Uhlířské Janovice ženy : V bráně K.Veselá, v poli se ...
[3:0 ( 1:0 )] DFO Pardubice "B" : FK Uhlířské Janovice (12.08.2007)
Přátelské turnajové utkání, semifinále

Sestava FK Uhlířské Janovice ženy : V bráně K.Veselá, v poli se střídaly : K.Baranovičová, ...
[2:1 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : Slavie Praha jun (05.08.2007)
přátelské utkání, branky : M.Syrovátková, M.Bílková

FK Uhlířské Janovice ženy – K.Veselá – H.Černá, K.Šourková, K.Baranovičová, K.Dlouhá – ...
[3:2] Rataje nad Sázavou stará garda : FK Uhlířské Janovice (23.06.2007)
přátelské utkání, branky : A.Klein, Jaromír Kocourek, J.Pražák – G.Fialová, K.Šourková

sestava „ uhlířek „ : K.Veselá – M.Kopecká, ...
[0:5 ( 0:4 )] Malá Skála : FK Uhlířské Janovice (02.06.2007)
mistrovské utkání, branky Z.Vedralová 2x, K.Šourková, G.Fialová, M.Vašková

sestava : K.Veselá – H.Černá, K.Baranovičová, M.Syrovátková, ...
[0:6 ( 0:3 )] FK Uhlířské Janovice : Stará Lysá (26.05.2007)
mistrovské utkání, 17.kolo

sestava : K.Veselá – H.Černá ( 55.min M.Grundová ), K.Baranovičová, M.Syrovátková, K.Dlouhá – N.Koudelková, ...
[2:1 ( 1:0 )] Česká Lípa : FK Uhlířské Janovice (19.05.2007)
mistrovské utkání, 16.kolo, branka Z.Vedralová

sestava : K.Veselá – H.Černá, K.Baranovičová, M.Syrovátková, M.Makalová – M.Bílková, ...
[2:3 ( 2:1 )] FK Uhlířské Janovice : Teplice "B" (12.05.2007)
mistrovské utkání, 15.kolo, branky G.Fialová, D.Jiříková

sestava : K.Veselá – H.Černá, K.Šourková ( 84.min M.Vašková ), M.Syrovátková, ...
[] Staré Čivice 1:1 : FK Uhlířské Janovice (05.05.2007)
...
[4:3 ( 0:3 )] Meteor Hradištko : FK Uhlířské Janovice (01.05.2007)
přátelské utkání, branky : M.Bílková, Z.Vedralová, K.Šourková

sestava : M.Makalová – H.Černá, K.Baranovičová, M.Syrovátková, M.Grundová – ...
[4:0 ( 4:0 )] FK Uhlířské Janovice : Varnsdorf (28.04.2007)
mistrovské utkání, 13.kolo, branky M.Bílková 2x, K.Šourková p.k., M.Kocourková

V dalším utkání II.ligy přivítaly FK Uhlířské Janovice „ ...
[1:1 ( 0:0 )] Chřibská : FK Uhlířské Janovice (21. 4. 2007)
mistrovské utkání, 12.kolo, branka M.Makalová

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá – D.Jiříková, ...
[4:0 ( 3:0 )] Mladá Boleslav : FK Uhlířské Janovice (14.04.2007)
mistrovské utkání, 11.kolo

Sestava : K.Veselá – D.Jiříková ( 80.min M.Vašková ), K.Šourková, M.Syrovátková, K.Dlouhá – I.Podoláková ( ...
[0:1 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : Trutnov (07.04.2007)
mistrovské utkání, 10.kolo,

sestava : K.Veselá – K.Dlouhá, K.Šourková, M.Syrovátková, H.Černá ( 80.min M.Makalová ) – N.Koudelková ( ...
[3:2 ( 2:0 )] Meteor Hradištko : FK Uhlířské Janovice (24.03.2007)
přátelské utkání, branky I.Podoláková 2x

Rozhodčí : Kovář Petr

sestava : K.Veselá – H.Černá, K.Šourková, M.Syrovátková, ...
[7:1 ( 3:0 )] Rataje nad Sázavou st.žáci : FK Uhlířské Janovice (18.03.2007)
přátelské utkání, branka M.Bílková

FK Uhlířské Janovice ženy : M.Makalová – H.Černá, K.Šourková, K.Baranovičová, J.Olivová – D.Jiříková, ...
[] Chybějící výsledky : FK Uhlířské Janovice (25. 9. 2007)
Vážení čtenáři Z důvodu technických problémů došlo k " výpadkům " výsledků. Vše bude doplněno do konce září 2007. Děkujeme za ...
[2¨: 7 ( 0:3 )] FK Uhlířské Janovice : Sokol Karlštejn ( I.liga ) (4.3.2007)
- přátelské utkání, hráno na umělé trávě v Kutné Hoře, branky Z.Vedralová, M.Bílková

FK Uhlířské Janovice ženy : K.Veselá – ...
[7:1 ( 5:1 )] Stará Lysá : FK Uhlířské Janovice (27.05.2006)
mistrovské utkání, 18.kolo, branka M.Bílková

sestava UJ : K.Veselá – K.Baranovičová, L.Kapková, M.Syrovátková, H.Černá – D.Jiříková, ...
[0:4 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : DFO Ředice (20.05.2006)
mistrovské utkání, 17.kolo

sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, L.Kapková, K.Bucková, H.Černá ( 85.min M.Makalová ) – M.Syrovátková - ...
[3:1 ( 1:0 )] Malá Skála : FK Uhlířské Janovice (13. 5. 2006)
mistrovské utkání, 16.kolo, branka K.šourková

UJ : K.Veselá – M.Kocourková, L.Kapková, M.Syrovátková, H.Černá – D.Jiříková, L.Krobotová, ...
[0:0 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : FC Jiskra Modrá (08.05.2006)
Mistrovské utkání - dohrávané utkání z 12.kola

sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, L.Kapková, M.Syrovátková, H.Černá – M.Kocourková, ...
[4:0 ( 2:0 )] FK Uhlířské Janovice : Rokytnice v Orl.h. (06.05.2006)
Mistrovské utkání, 15.kolo, branky L.Krobotová 2x, M.Bílková, M.Kocourková

UJ : K.Veselá – K.Baranovičová, L.Kapková, M.Syrovátková, ...
[0:0 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : Trutnov (01.05.2006)
mistrovské utkání, dohrávka z 10.kola

UJ : K.Veselá – M.Kocourková, L.Kapková, M.Syrovátková, H.Černá – D.Jiříková ( 68.min ...
[3:2 ( 1:2 )] FK Uhlířské Janovice : Mladá Boleslav (30.04.2006)
mistrovské utkání, 14.kolo, branky Vl.Novotná p.k., D.Jiříková, M.Bílková

UJ : K.Veselá – K.Baranovičová ( 50.min D.Jiříková ), L.Kapková, ...
[2:3 ( 1:2 )] FK Česká Lípa : FK Uhlířské Janovice (23.04.2006)
mistrovské utkání, 13.kolo, branky Vl.Novotná 2x, M.Kocourková

sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, L.Kapková, M.Syrovátková, H.Černá – ...
[] Trutnov : FK Uhlířské Janovice (01.04.2006)
nehráno, odloženo na 01.05.2006 od 14,30 hod

ostatní výsledky 10.kola Rokytnice v Orl.h. - Ředice 0:10, Malá Skála - Stará Lysá odl., ...
[] FK Uhlířské Janovice : TJ Jiskra Modrá (16. 4. 2006)
nehráno, odloženo na 08.05.2006 od 14 hod

Ostatní výsledky 12.kola - Ředice - Trutnov 2:0, Mladá Boleslav - Česká Lípa 3:0, Rokytnice v ...
[0:1 ( 0:0 )] Sobědruhy "B" : FK Uhlířské Janovice (09.04. 2006)
mistrovské utkání, 11.kolo, branka Vl.Novotná

sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, L.Kapková, M.Syrovátková, H.Černá – L.Krobotová, ...
[2:2 ( 1:0 )] TJ Meteor Hradištko : FK Uhlířské Janovice (02.04.2006)
Přátelské utkání, branky L.Krobotová, Vl.Novotná

Sestava : K.Veselá – M.Kocourková, L.Kapková, M.Syrovátková, A.Těšinová – K.Baranovičová, ...
[2:2 ( 0:1 )] Slovan Pardubice : FK Uhlířské Janovice (26.03.2006)
Přátelské utkání, branky Vl.Novotná, A.Těšinová

sestava : K.Veselá – A.Těšinová, L.Kapková, M.Syrovátková, H.Durdoňová – M.Bílková, ...
[3:0 ( 2:0 )] TJ Sokol Karlštejn : FK Uhlířské Janovice (5. 3. 2006)
přátelskë utkání

sestava : K.Veselá – L.Kapková, L.Krobotová, M.Syrovátková, H.Černá – K.Baranovičová, K.Bucková, D.Jiříková, K.Šourková – ...
[1:7 ( 1:5 )] FK Uhlířské Janovice : DFO Ředice (25. 2. 2006)
přátelské utkání, branka UJ : Zd.Růžičková

sestava UJ : K.Veselá – M.Kocourková, L.Kapková, M.Syrovátková, H.Černá – J.Benešová, ...
[1:7 ( 1:3 )] FK Uhlířské Janovice : Meteor Hradištko (04.02.2006)
přátelské utkání, branka K.Šourková

sestava : M.Syrovátková – A.Těšinová, L.Kapková, K.Šourková, H.Durdoňová – M.Bílková, M.Kocourková, ...
[2 : 7] FK Uhlířské Janovice : Ředice (28. 1. 2006)
přátelské utkání, branky Vl.Novotná, M.Bílková

sestava : Syrovátková ( UJ ) – Trefilová ( Slavie Pha jun ) , Kocourková, Benešová, ...
[7.místo] Halový turnaj Zruč nad Sázavou : FK Uhlířské Janovice (14.1.2006)
Halový turnaj, 7.místo

První akcí roku 2006 byl pro FK Uhlířské Janovice ženy halový turnaj ve Zruči nad Sázavou, jehož byly ...
[Relativní spokojenost, ale mohlo to být lepší] Zhodnocení podzimního účinkování uhlířek ve II.lize : FK Uhlířské Janovice (05.11.2005)
Půl sezónu zhodnotily v Zásmukách

K podzimnímu posezení spojeného s hodnocením dosavadních výsledků II.ligy se sešly hráčky FK Uhlířské ...
[] Dohrávané utkání z podzimu : FK Uhlířské Janovice (08.11.2005)
V dohrávce odloženého utkání zvítězily Ředice na půdě Modré 6:0. O dalším nesehraném utkání rozhodla DK, kdy pro chybu na hlášence o utkání byl ...
[2:2 ( 1:2 )] FK Uhlířské Janovice : DFK Stará Lysá (29. 10. 2005)
mistrovské utkání, 9.kola, branky Vl.Novotná 2x

sestava : K.Veselá – M.Kocourková, L.Kapková, M.Syrovátková ( 78.min M.Černá ), K.Dlouhá – ...
[3:0 ( 2:0 )] SK DFO Ředice : FK Uhlířské Janovice (22. 10. 2005)
mistrovské utkání, 8.kolo

sestava : K.Veselá – H.Durdoňová ( 53.min K.Baranovičová ), M.Suchá, M.Syrovátková ( 82.min A.Těšinová ), ...
[3:3 ( 3:1 )] FK Uhlířské Janovice : Malá Skála (15. 10. 2005)
mistrovské utkání, 7.kolo, branky Vl.Novotná 3x

sestava : K.Veselá – M.Kocourková ( 65.min M.Černá ), L.Kapková, M.Syrovátková, K.Dlouhá – ...
[0:3 ( 0:1 )] Rokytnice v Orl.h. : FK Uhlířské Janovice (9. 10. 2005)
mistrovské utkání, 6.kolo, branky : 28.min Z.Vedralová, 42.min Zd.Růžičková, 57.min Vl.Novotná

sestava : K.Veselá – M.Syrovátková, ...
[3:2 ( 0:0 )] Mladá Boleslav : FK Uhlířské Janovice (02.10.2005)
mistrovské utkání, 5.kolo, branky Z.Vedralová, M.Bílková

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, L.Kapková, M.Syrovátková, K.Dlouhá – ...
[2:0 ( 1:0 )] FK Uhlířské Janovice : Česká Lípa (24. 9. 2005)
mistrovské utkání, 4.kolo, branky M.Kocourková, M.Černá

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, L.Kapková, M.Syrovátková, K.Dlouhá – ...
[7:2 (1:2)] TJ JISKRA Modrá : FK Uhlířské Janovice (18. 9. 2005)
mistrovské utkání, 3.kolo, branky Vl.Novotná p.k., K.Šourková

sestava : K.Veselá – H.Durdoňová ( 61.min M.Grundová ), L.Kapková, ...
[3:0 ( 2:0 )] FK Uhlířské Janovice : Slovan Sobědruhy "B" (10.09.2005)
mistrovské utkání, branky M.Černá, K.Šourková, Zd.Růžičková

sestava : K.Veselá – A.Těšinová ( 55.min H.Černá ), L.Kapková, M.Syrovátková, ...
[1:0 ( 1:0 )] ŽFK Trutnov : FK Uhlířské Janovice (4.-9.2005)
mistrovské utkání, 1.kolo

sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Benešová, M.Syrovátková, K.Dlouhá – M.Bílková, M.Suchá ( 62.min ...
[2:4 ( 2:1, 0:3, 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : St.Čivice (28.08.2005)
přátelské utkání, branky Vl.Novotná 2x

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, L.Kapková, A.Těšinová, K.Dlouhá – M.Bílková, M.Suchá, ...
[2.místo] Turnaj Ředice : FK Uhlířské Janovice (20.08.2005)
V rámci přípravy na druholigovou sezónu odjely uhlířky k týdennímu soustředění do nedalekého Soběšína, kde na místním hřišti převážně 2x denně ...
[3.místo] Turnaj Stará Lysá : FK Uhlířské Janovice (13.08.2005)
V rámci přípravy na druholigovou sezónu odjely uhlířky na turnaj do Staré Lysé, kde jim kromě domácího celku zkřížily cestu ještě týymy Malé Skály a ...
[0:9] FK Meteor Hradišťko : FK Uhlířské Janovice (7. 8. 2005)
07.08.2005 14,00 hod FK Meteor Hradišťko – FK Uhlířské Janovice ženy 0:9 ( 0:2 )

přátelské utkání, branky : Novotná 3x, Vedralová 3x ( 1x ...
[8:1 ( 3:0 )] Ředice : FK Uhlířské Janovice (31.07.2005)
přátelské utkání, branka Bílková Maruška

Sestava FK Uhlířské Janovice ženy : Veselá – Kapková, Suchá, Syrovátková, Těšinová – ...
[0:14 ( 0:4 )] FK Uhlířské Janovice : Slavie Praha (23. 7. 2005)
přátelské utkání

branky : 34.,46.,55.,68 Chlumecká, 15.,30.,47 Benýrová, 37.,53.,72. Pěničková, 50.Holečková, 52.Přibyslavská, 60.Pincová, ...
[1:1 (0:0)] Tábor : FK Uhlířské Janovice (29. 5. 2005)
Mistrovské utkání, 18.kolo, branka J.Benešová

sestava : J.Bohatcová – L.Kapková,J.Benešová, M.Syrovátková, K.Dlouhá – M.Černá ( 81.min ...
[15:2 (7:2)] FK Uhlířské Janovice : Chotěvice (21. 5. 2005)
Mistrovské utkání, 17.kolo,
Branky : Vl.Novotná 5x, Z.Hrišová 5x, Zd.Růžičková 2x, K.Bucková, K.Šourková, A.Těšinová

sestava : ...
[1:2 (0:2)] Slovan Pardubice : FK Uhlířské Janovice (15. 5. 2005)
- mistrovské utkání, 16. kolo, branky M. Černá, Z. Hrišová

sestava : J.Bohatcová – A.Těšinová ( 65.min Zd.Růžičková ),M.Suchá, L.Kapková, ...
[1:5 (1:3)] Rokytnice v Orl.h. : FK Uhlířské Janovice (14. 5. 2005)
- mistrovské utkání, dohrávka z 10. kola, branky Z. Hrišová 2x (1x p.k.), M. Černá, K. Bucková, Zd. Růžičková

sestava : J.Bohatcová – ...
[4:2 (3:1)] FK Uhlířské Janovice : Lanškroun (7. 5. 2005)
sestava : K.Veselá – A.Těšinová, J.Bohatcová, M.Makalová, K.Dlouhá – E.Dvořáková, Z.Hrišová, K.Šourková, K.Baranovičová – M.Grundová, Vl.Novotná
>> dále
[4:2 (3:1)] FK Uhlířské Janovice : Lanškroun (9. 5. 2005)
sestava : K.Veselá – A.Těšinová, J.Bohatcová, M.Makalová, K.Dlouhá – E.Dvořáková, Z.Hrišová, K.Šourková, K.Baranovičová – M.Grundová, Vl.Novotná
>> dále
[1:6 (0:3)] Čivice : FK Uhlířské Janovice (1. 5. 2005)
01.05.2005 10,00 hod Čivice – FK Uhlířské Janovice ženy 1:6 ( 0:3 )

sestava : K.Veselá – A.Těšinová, L.Kapková, J.Benešová, K.Dlouhá ...
[2:0 ( 1:0 )] FK Uhlířské Janovice : Choceň (23.04.2005)
mistrovské utkání, 13.kolo
branky : Vl.Novotná 2x

sestava UJ : K.Veselá – A.Těšinová, L.Kapková, K.Dlouhá ( 59.min K.Bucková ) – ...
[0:10 ( 0:5 )] Mladkov : FK Uhlířské Janovice (16. 4. 2005)
mistrovské utkání, 12.kolo
Branky : Z.hrišová 3x, Vl.Novotná 2x, M.Černá 2x, A.Těšinová, J.Benešová, Zd.Růžičková

sestava : K.Veselá ...
[4:0 ( 2:0 )] FK Uhlířské Janovice : Starý Matéřov (09.04.2005)
mistrovské utkání, 10.kolo
branky : Vl.Novotná 4x

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Benešová, K.Dlouhá – E.Dvořáková ( 65.min ...
[4:2 ( 1:1 )] Slovan Pardubice : FK Uhlířské Janovice (2. 4. 2005)
přátelské utkání
branky : J.Benëšová, M.Černá

Sestava : Veselá – Těšinová, Kapková, Benešová, Dlouhá – Černá, Hrišová, Šourková, ...
[7:2 ( 3:0 )] FK Uhlířské Janovice : žáci Velký Valtínov (27.03.2005)
přátelské utkání v rámci soustředění ve Stráži pod Ralskem
Branky Z.Hrišová 3x, Vl.Novotná 2x, M.Černá, 1x vlastní

Ve dnech 23.-28.3. ...
[1:6 ( 1:1 )] FK Uhlířské Janovice : DFO Ředice (13.03.2005)
přátelské utkání
branka : Z.Hrišová

Sestava : K.Veselá – K.Baranovičová, K.Bucková, M.Syrovátková, A.Těšinová – M.Černá, Z.Hrišová, ...
[5:0 ( 3:0 )] Hradec Králové : FK Uhlířské Janovice (05.03.2005)
přátelské utkání

Sestava : Veselá – Kapková, Benešová, Syrovátková, Dlouhá – Dvořáková, Hrišová, Suchá, Krejcarová – Pišteková, Novotná
>> dále
[nehráno] FK Uhlířské Janovice : DFO Ředice (27. 2. 2005)
přátelské utkání

Utkání bylo zrušeno, umělou trávu v Kolíně pokryla čerstvá sněhová ...
[] Halový turnaj Zruč nad Sázavou : FK Uhlířské Janovice (09.01.2005)
První akcí letošního roku byl pro FK Uhlířské Janovice ženy halový turnaj ve Zruči nad Sázavou, kterého byly pořadatelem. Krom pořádajícího celku ...
[6.místo] Halový turnaj Svitavy : FK Uhlířské Janovice (19.12.2004)
Zakončení roku se uhlířskám nepovedlo

Na závěr roku se zúčastnily FK Uhlířské Janovice ženy halového turnaje ve Svitavách. Po 5 porážkách ...
["A" tým 2., "B" tým 6.] Halový turnaj Týn nad Vltavou : FK Uhlířské Janovice (14.11. 2004)
K prvnímu halovému posezónnímu měření sil odjely FK Uhlířské Janovice ženy do Týna n/Vlt. Tohoto turnaje, kde jednotlivá mužstva hrála ve sestavě ...
[4:0 ( 2:0 )] FK Uhlířské Janovice : FK Bohemia Tábor (31.10.2004)
mistrovské utkání, 9.kolo
Branky : Vl.Novotná 2x, Z.Hrišová 2x ( 1x p.k.)

UJ : K.Veselá – L.Kapková, J.Bohatcová, M.Syrovátková ( ...
[0:11 ( 0:9 )] FK Chotěvice : FK Uhlířské Janovice (24. 10. 2004)
mistrovské utkání, 8.kolo
Branky : Vl.Novotná 4x, Z.Hrišová 3x, J.Benešová 2x, M.Černá, T.Pišteková

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, ...
[5:0 ( 1:0 )] FK Uhlířské Janovice : Slovan Pardubice (16. 10. 2004)
mistrovské utkání, 7.kolo
Branky : Vl.Novotná 2x, Z.Hrišová, H.Benešová, M.Černá

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Bohatcová ( 76.min ...
[0:6 ( 0:2 )] DFO Lanškroun : FK Uhlířské Janovice (10. 10. 2004)
mistrovské utkání, 6.kolo
Branky : Vl.Novotná 4x, Z.Hrišová, T.Pišteková

Sestava : K.Veselá – J.Benešová, J.Bohatcová ( 75.min ...
[6:1 ( 2:0 )] St.Čivice : FK Uhlířské Janovice (2. 10. 2004)
mistrovské utkání, 5.kolo
Branky : Vl.Novotná 3x, Z.Hrišová 2x, J.Benešová

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Benešová, M.Syrovátková, ...
[5:0 ( 3:0 )] DFO Ředice : FK Uhlířské Janovice (28.09.2004)
přátelské utkání

UJ : K.Veselá – A.Těšinová, L.Kapková, P.Jelínková, M.Syrovátková – E.Dvořáková, Z.Hrišová, M.Suchá, M.Černá – ...
[0:1 ( 0:1 )] FK Agria Choceň : FK Uhlířské Janovice (26.09.2004)
mistrovské utkání, 4.kolo
Branky : Z.Hrišová

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Benešová, M.Syrovátková, A.Těšinová ( 57.min K.Dlouhá ...
[14:0 ( 5:0 )] FK Uhlířské Janovice : Mladkov (18. 9. 2004)
mistrovské utkání, 3.kolo
Branky : Z.Hrišová 4x, J.Benešová 3x, M.Černá 2x, K.Bucková 2x, Vl.Novotná, P.Jelínková, A.Těšinová

utkání ...
[0:12 ( 0:3 )] SK Starý Mateřov : FK Uhlířské Janovice (12. 9. 2004)
mistrovské utkání, 2.kolo
Branky : Vl.Novotná 6x, Z.Hrišová 3x, M.Černá, J.Benešová ( p.k.), E.Dvořáková


Sestava UJ : K.Veselá ...
[11:1 ( 6:1 )] FK Uhlířské Janovice : Rokytnice v Orl.h. (4. 9. 2004)
mistrovské utkání, 1.kolo
Branky : Vl.Novotná 6x, Z.Hrišová 2x, M.Černá, J.Benešová, E.Dvořáková

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, ...
[14:0 ( 5:0 )] FK Uhlířské Janovice : Mladkov (29.08.2004)
Mistrovské utkání, předehrávka 3 .kola
Branky : Z.Hrišová 4x, J.Benešová 3x, M.Černá 2x, K.Bucková 2x, Vl.Novotná, P.Jelínková, A.Těšinová
>> dále
[5:1 ( 4:0 )] Stará Lysá : FK Uhlířské Janovice (21. 8. 2004)
přátelské utkání, hrané v rámci turnaje ve Staré Lysé - finále

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Benešová, M.Syrovátková, A.Těšinová – ...
[1:1 ( 1:1 ), 3:1 pok.k.] FK Uhlířské Janovice : Tábor (21. 8. 2004)
přátelské utkání, hráno v rámci turnaje ve Staré Lysé

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Benešová, M.Syrovátková, A.Těšinová – E.Dvořáková, ...
[5:6 ( 4:2 )] Slovan Pardubice : FK Uhlířské Janovice (15. 8. 2004)
přátelské utkání

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Benešová, M.Syrovátková ( 46.min A.Těšinová ), K.Baranovičová, ( Zd.Růžičková ) – ...
[0:4 ( 0:2 )] FK Opatovice : FK Uhlířské Janovice (8. 8. 2004)
přátelské utkání

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Benešová, M.Syrovátková, A.Těšinová – E.Dvořáková, K.Bucková, Zd.Růžičková, M.Černá – ...
[3:2 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : D.F.O. Stará Lysá (24. 7. 2004)
Přátelské utkání

Sestava : K.Veselá – A.Těšinová, L.Kapková, M.Syrovátková, K.Lisová – E.Dvořáková, Z.Hrišová, M.Suchá, M.Černá – ...
[2:1 ( 2:1 )] ŽFK Trutnov : FK Uhlířské Janovice (6. 6. 2004)
mistrovské utkání

Předzápasové prognózy, že k definitivě záchrany bude stačit i remíza, vzaly za své. Druhé utkání skupiny o záchranu se ...
[6:0 ( 4:0 )] FK Uhlířské Janovice : Varnsdorf (30.05.2004)
mistrovské utkání

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Benešová, M.Syrovátková, K.Lisová – E.Dvořáková ( 46.min A.Těšinová ), Z.Hrišová, ...
[1:0 ( 1:0 )] FK Uhlířské Janovice : Hradec Králové "B" (23. 5. 2004)
mistrovské utkání

UJ : K.Veselá – L.Kapková, J.Bohatcová, M.Syrovátková ( 72.min A.Těšinová ), K.Lisová – T.Pištěková, ( 85.min ...
[4:0 ( 2:0 )] FK Uhlířské Janovice : ŽFK Trutnov (16. 5. 2004)
mistrovské utkání

Sestava : K.Veselá – L.Kapková, J.Bohatcová, M.Syrovátková, R.Kunová – A.Těšinová, M.Suchá, Z.Hrišová, M.Kocourková – ...
[0:5 ( 0:4 )] Slovan Varnsdorf : FK Uhlířské Janovice (8. 5. 2004)
mistrovské utkání

Sestava : K.Veselá - L.Kapková, J.Bohatcová, M.Syrovátková, K.Lisová - M.Kocourková ( 46.min A.Těšinová ), M.Suchá, ...
[2:1 ( 2:0 )] Slavie Hradec Králové "B" : FK Uhlířské Janovice (2. 5. 2004)
mistrovské utkání

V prvním utkání barážové části II.ligy zavítaly FK Uhlířské Janovice ženy na půdu Hradce Králové. Při tříbodovém zisku ...
[2:0 ( 1:0 )] FK Krásná STudánka : FK Uhlířské Janovice (24. 4. 2004)
mistrovské utkání

V posledním utkání základních bojů ve skupinách zajížděly FK Uhlířské Janovice do Krásné Studánky, kde se utkaly s ...
[1:0 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : Slovan Sobědruhy (17. 4. 2004)
mistrovské utkání

V posledním domácím utkání před "rozdělením" II.ligy kopané na "první a druhou čtyřku" nastoupily FK ...
[2:0 ( 2:0 )] Svitavy-Lány : FK Uhlířské Janovice (11.4.2004)
mistrovské utkání

V dalším kole II.ligy kopané zajížděly FK Uhlířské Janovice ženy do Svitav. V tomto utkání nemohly nic ztratit, ...
[0:2 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : ŽFK Trutnov (4. 4. 2004)
mistrovské utkání

rozhodčí : Princ - Kracík, Hylas

Sestava : K.Veselá - K.Lisová ( 80.min K.Baranovičová ), J.Bohatcová. ...
[3:5 ( 0:2 )] Předměřice : FK Uhlířské Janovice (21. 3. 2004)
přátelské utkání

Sestava : K.Veselá - A.Těšinová, J.Bohatcová, R.Kunová - E.Dvořáková, M.Suchá, M.Syrovátková, M.Kocourková - L.Kapková, ...
[0:4 ( 0:0 )] FK Uhlířské Janovice : AC Sparta Praha "B" (14. 3. 2004)
přátelské utkání

Sestava : K.Veselá - A.Těšinová ( 50.min P.Dobřanská ), J.Bohatcová, M.Syrovátková, H.Černá ( 46.min K.Lisová ) - ...
[] Slovan Pardubice : FK Uhlířské Janovice (7. 3. 2004)
přátelské utkání

Utkání bylo pro špatný terén ...
[2:1 ( 2:1 )] FK Uhlířské Janovice : DFO Ředice (28.2. 2004)
Sestava : K.Veseslá - M.Syrovátková, J.Benešová, J.Bohatcová, K.Lisová - L.Kapková, M.Suchá, Z.Hrišová, M.Kocourková - Vl.Novotná, T.Pištěková
...
[2:6 ( 0:4 )] FK Uhlířské Janovice : DFO Ředice (27. 2. 2004)
Sestava : K.Veseslá - M.Syrovátková, L.Kapková, J.Bohatcová, K.Lisová - J.Benešová, M.Suchá, Z.Hrišová, I.Hockeová - M.Kocourková, P.Dobřanská.
...
[1.místo] halový turnaj v Chocni : FK Uhlířské Janovice (1.2.2004)
V rámci přípravy na jarní část II.ligy kopané odjely FK Uhlířské Janovice ženy do Chocně k pro ně letos druhému halovému turnaji. Před necelým ...
[3.místo] Halový turnaj v Chocni : FK Uhlířské Janovice (04.01.2004)
Po zimní přestávce zahájily přípravu na jarní část II. ligy FK Uhlířské Janovice ženy. Na úvod se zúčastnily halového turnaje v Chocni, kde dosáhly ...
[12:1 ( 5:0 )] FK Uhlířské Janovice : Varnsdorf (2. 11. 2003)
mistrovské utkání

I když soupeř ještě zatím v soutěži nebodoval, nepřijel prodat svoji kůži lacino. O zisku bodů bylo rozhodnuto během ...
[2:2 ( 1:1 )] DFO Ředice ( I.liga ) : FK Uhlířské Janovice (28. 10. 2003)
přátelské utkání

K přátelskému utkání v rámci přípravy odjely FK Uhlířské Janovice ženy na půdu prvoligových Ředic.V 8.min musela po ...
[1:1 ( 1:1 )] Slavie Praha "B" : FK Uhlířské Janovice (26. 10. 2003)
mistrovské utkání

K odvetnému utkání na půdu Slavie Praha "B" odjížděly v 9.kole II.ligy FK Uhlířské Janovice. Dle tabulkového ...
[1:1 ( 1:1 )] AC Sparta Praha "B" : FK Uhlířské Janovice (21. 10. 2003)
přátelské utkání

Přátelské utkání začalo festivalem šancí - BOHUŽEL NEPROMĚNĚNÝCH - hostujícího týmu. Ve 4.min prošel centr M.Suché malým ...
[1:4 ( 0:2 )] FK Uhlířské Janovice : Hradec Králové "B" (18. 10. 2003)
mistrovské utkání

V tabulkově důležitém utkání mohl soupeř využít služeb některých hráček „A" týmu, neboť I.liga měla reprezentační ...
[0:2 ( 0:1 )] FK Uhlířské Janovice : Krásná Studánka (11.10.2003)
mistrovské utkání

V utkání proti týmu, který pravidelně okupuje horní příčky II.ligy, se domácím bodovat nepodařilo. První varování ze ...
[1:0 ( 1:0 )] Slovan Sobědruhy : FK Uhlířské Janovice (5. 10. 2003)
mistrovské utkání

V přípravě na mistrovské utkání porazily FK Uhlířské Janovice žáky Malešova 7:2 po brankách J.Benešové 2x, Z.Hrišové 2x, ...
[2:0 ( 2:0 )] FK Uhlířské Janovice : Svitavy-Lány (27.09.2003)
mistrovské utkání

branky : Vl.Novotná, Z.Hrišová

Bodový zisk v Trutnově chtěly janovické hráčky potvrdit i v domácím prostředí. ...
[3:3 ( 1:2 )] ŽFK Trutnov : FK Uhlířské Janovice (21. 9. 2003)
mistrovské utkání

branky : Z.Hrišová 3x

S cílem získat alespoň bod odjížděly FK Uhlířské Janovice ženy na půdu Trutnova. Hned ...
[0:7 ( 0:3 )] SK Slovan Varnsdorf : FK Uhlířské Janovice (13.9.2003)
mistrovské utkání

branky : M.Grundová 2x, M.Kocourková, Z.Hrišová, M.Suchá, L.Dotlačilová, 1x vlastní

Utkání se pro hostující ...
[1:7 ( 1:2 )] FK Uhlířské Janovice : Slavie Praha "B" (6. 9. 2003)
mistrovské utkání 2.kolo

branka : Z.Hrišová

V úvodních minutách se hrálo na polovině hostujícího týmy, ovšem bez vyložené ...
[4:1 ( 1:0 )] Hradec Králové "B" : FK Uhlířské Janovice (31. 8. 2003)
mistrovské utkání 1.kolo

branka : Z.Hrišová

Hostující celek zvolil taktiku s hrou na jednoho útočníka, coz bylo výsledkem ...
[3:3] FK Uhlířské Janovice : FK Uhlířské Janovice žáci (27. 8. 2003)
Přátelské utkání

Poslední herní příprava před druholigovou sezónou. Holky doplatily na neproměňování gólových šancí. Žáci vyrovnaly ve ...
[2:2 ( 1:1 )] TJ HESO Luštěnice : FK Uhlířské Janovice (24.8.2003)
Přátelské utkání
branky : J.Benešová, T.Pištěková
Domácí s novými tvářemi se chtějí vrátit do II.ligy, což bylo z výkonu patrné
>> dále
[5:2 ( 3:2 )] AC Sparta Praha "B" : FK Uhlířské Janovice (17.8.2003)
Přátelské utkání
branky : J.Benešová, M.Kocourková
Hostující hráčky bohužel nevyužily svoje gólové šance. Naproti tomu domácí první útoky ...
[9:0 ( 6:0 )] FK Uhlířské Janovice : DFK Předměřice (10.8.2003)
přátelské utkání hrané v Bečvárech

branky : Z.Hrišová 3x, M.Grundová 2x, I.Hockeová, J.Benešová, M.Syrovátková

Před zápasem ...
[0:11 ( 0:4 )] Staré Čivice : FK Uhlířské Janovice (2.8. 2003)
přátelské utkání

branky : Z.Hrišová 5x, J.Benešová 3x, M.Kopecká, S.Veselská, M.Kocourková

Utkání se soupeřem hrající III.ligu ...
[0:2 ( 0:2 )] FK Uhlířské Janovice : DFO Ředice (26. 7. 2003)
Přátelské utkání
První přípravné utkání na nový ročník II.ligy s prvoligovým soupeřem rozhodlo neproměnění gólových šancí domácích hráček
>> dále
Menu
Fotbal Úvod
Fotbal Novinky
Fotbal Výsledky
Fotbal Fotogalerie
Fotbal Videogalerie
Fotbal Pro hráčky
Fotbal Diskuse
Fotbal Sestava
Fotbal Historie
Fotbal Sponzoři
Fotbal Srandičky
Kopaná Kalendář

Odkazy
Fotbal FK Uhl. Janovice
Fotbal Uhlířské Janovice
Fotbal ČMFL
Fotbal Fotbal na IDnes
Fotbal Fotbal výsledky

ror.xml - google.xml
Design © 2003 Jan Němec